DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 123. a 124. epizóda

04. 09 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 123. a 124. epizóda
Vymenené životy: 123. a 124. epizóda Foto: Global Agency

Pri pohľade na Gülseren, ktorá v krásnej róbe a dokonale upravená vyzerá ako kráľovná, sa Deryi tají dych...

Keriman (Nursel Köse) vo veľkom nakupuje „na sekeru“, pretože si naivne myslí, že z Rahmiho (Civan Canova) vytlčie obrovské peniaze – no on už má, samozrejme, v zálohe plán, ako jej nezaplatiť ani z koláča dieru! Candan (Ahu Yağtu) si pre Dilaru (Ebru Özkan) vymyslí hnusnú báchorku o tom, prečo jej klamala – vraj sa veľmi hanbila povedať jej pravdu, pretože... Bola na potrate! Harun (Barış Falay) si je istý, že vďaka „ukradnutým“ informáciám z Cihanovho (Erkan Petekkaya) počítača našiel spôsob, ako svojmu nepriateľovi uštedriť ďalšiu zničujúcu ranu – o to väčší šok preto utrpí, keď televízia prinesie horúcu novinku o fúzii Cihanovej firmy s jednou z najväčších a najprestížnejších amerických spoločností! Keď Ozan (Burak Tozkoparan) zistí, aký husársky kúsok sa podaril jeho otcovi a ako to vďaka tomu ukázal všetkým neprajníkom i tým, ktorí ho chceli vidieť za mrežami, je veľmi dojatý a hrdý. Preto konečne prekročí svoj tieň a zájde za otcom – zablahoželať mu, ospravedlniť sa a konečne sa s ním od srdca porozprávať, ako chlap s chlapom. Keď Çiğdem (Radife Baltaoğlu) zavolá Harunovi a povie mu, že Gülseren (Nurgül Yeşilçay) dnes odišla trochu skôr, pretože si šla kúpiť šaty na dnešnú večeru s Cihanom, začne sa v jeho hlave rodiť ďalší odporný plán! Ktovie, čo zase Hazal (Alina Boz) chystá? Isté však je, že rozhovor s Cansu (Leyla Tanlar) o tom, čo bude s nimi dvoma, keď sa rodičia vezmú, neiniciuje len tak, z čistoty srdca.

Pri pohľade na Gülseren, ktorá v krásnej róbe a dokonale upravená vyzerá ako kráľovná, sa Deryi (Elvin Aydoğdu) tají dych. Nanešťastie však tí, ktorých mala dnes večer očariť, Gülseren ani len neuvidia, pretože namiesto reprezentovania Cihana musí namiesto zranenej Çiğdem dohliadať na svadbu významnej a dosť problémovej klientky... Özkan (Tolga Tekin) sa zhrýza, pretože hoci je Cihanovi aj Gülseren za mnohé vďačný, nedokáže sa úprimne tešiť z ich šťastia a svadby, ktorá bude zrejme už onedlho nasledovať. Rahmi oplatí Keriman vydieranie navlas rovnakou mincou – ich rozhovor si totiž tiež nahrá a... Vyhrážkami začne vydierať zase on ju! Najprv musí zaplatiť účet v reštaurácii, kde sa stretli, potom zmazať svoju nahrávku a napokon splniť ešte niečo, z čoho sa jej ježia vlasy na hlave – stane sa jeho osobnou... Upratovačkou! Keďže Cihan je extrémne zaneprázdnený, nedvíha Gülseren telefón. Ona si to, žiaľ, vysvetlí tak, že ich vzťah sa zrejme opäť ocitol v slepej uličke...

Keď Dilara zistí, že sa Ozan vykašlal na školu, viní z toho Cihana – a preto je podľa neho jeho psou povinnosťou dať to do poriadku! Keď Gülseren zájde za Cansu, zoznámi sa s Denizom (Ceyhun Mengiroğlu). Cihan sa medzičasom od Ozana dozvie, že Dilara niekoho má!

Sledujte v stredu, 4. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na