DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 127. a 128. epizóda

06. 09 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 127. a 128. epizóda
Vymenené životy: 127. a 128. epizóda Foto: Global Agency

Derya vyčistí Gülseren žalúdok za to, že uteká pred láskou a vzdáva sa zakaždým, keď by mala zabojovať!

Na stretnutie s Cihanom (Erkan Petekkaya) príde Dilara (Ebru Özkan) o čosi skôr, je nezvyčajne tichá a zjavne sa necíti vo svojej koži. Nečudo téma, o ktorej sa budú baviť, je veľmi citlivá – jej nový priateľ... No než príde reč na to najpodstatnejšie – kto ním je -, zazvoní Cihanovi telefón a správa o tom, že Ozana (Burak Tozkoparan) postrelili oboch na smrť vydesí. Samozrejme sa okamžite ponáhľajú do nemocnice, kde už lekári horúčkovito bojujú o život ich syna – a všetko ostatné je zrazu nepodstatné... Gülseren (Nurgül Yeşilçay) zatiaľ o ničom nevie, pretože hoci počúvne Deryu (Elvin Aydoğdu) a zavolá Cihanovi, aby sa konečne udobrili, on a Dilara sa práve rozprávajú s lekárom, ktorý pre nich nemá dobré správy, a tak jej, pochopiteľne, nezdvihne... Hazal (Alina Boz) aj Cansu (Leyla Tanlar) sú v šoku, keď po ne príde Bahtiyar (Bahtiyar Demir) a povie im, čo sa stalo. Od Cansu sa napokon strašnú pravdu dozvie i Gülseren, od nej jej šéfka Çiğdem (Radife Baltaoğlu) - a od tej zase Harun (Barış Falay), ktorého to poriadne rozhodí! Ako posledný z rodiny sa o Ozanovi dozvie Rahmi (Civan Canova), priamo od Cihana... Pohľad na milovaného muža, nežne tíšiaceho v náručí zrútenú exmanželku, zasiahne Gülseren na citlivom mieste – a akoby to nestačilo, vzápätí sa na nej ešte aj vyzúri Rahmi, ktorý ju zjavne viní z úplne všetkého zlého v ich životoch!

Možnosť, že Ozanove vážne zranenia môžu zanechať trvalé následky, jeho blízkych ničí – rovnako ako fakt, že kým nezosilnie, musia ho lekári udržiavať v umelej kóme... Alper (Cem Hünal) a Solmaz (Güneş Emir) sa dovalia do nemocnice ako veľká voda vyjadriť svojim priateľom účasť – no nie preto, že by s nimi skutočne cítili, ale aby boli videní! Derya (Elvin Aydoğdu) poriadne vyčistí Gülseren žalúdok za to, že neustále uteká pred láskou a že sa z iracionálneho strachu, že Cihana nie je hodna, vzdáva zakaždým, keď by mala zabojovať! Diabolská Candan (Ahu Yağtu) sa zjavne nezastaví pred ničím, aby dosiahla, čo chce – veď prečo inak by sa pokúšala znovu si nakloniť exmanžela Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu), ktorému dosiaľ nevedela ani len na meno prísť?! Keď sa Özkan (Tolga Tekin) od Keriman (Nursel Köse) dozvie, čo sa stalo, hneď sa ponáhľa za Cihanom do nemocnice – a dobre urobí, len vďaka nemu sa totiž Cihan dostane včas na policajnú stanicu, kde práve vypočúvajú darebáka Bülenta (Hakan Ummak)...

O mesiac neskôr sa lekári rozhodnú Ozana konečne prebrať – a na veľkú radosť svojej rodiny sotva otvorí oči, začne vtipkovať! Ako prví prídu rodine do nemocnice popriať skoré uzdravenie Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) a jeho mama Nergis (Suna Dizdar), ktorú Rahmi zjavne dobre pozná – a vôbec ho to neteší!

Sledujte v pondelok, 9. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na