DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 129. a 130. epizóda

10. 09 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 129. a 130. epizóda
Vymenené životy: 129. a 130. epizóda Foto: Global Agency

Çiğdem dá prekvapenej Gülseren vyskúšať nádherné svadobné šaty, v ktorých vyzerá... Ako princezná!

Správa, že je tehotná, Dilaru (Ebru Özkan) úplne vykoľají. Počítala s mnohým, ale s niečím takýmto rozhodne nie! Zdá sa, že medzi Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihanom (Erkan Petekkaya) je už opäť všetko v poriadku – a pomaličky už konečne začínajú plánovať svoj veľký deň! Deryin (Elvin Aydoğdu) najväčší sen sa konečne splní – vďaka skvele odvedenej Yıldırımovej (Ertuğrul Postoğlu) práci totiž konečne pustia na slobodu jej manžela! Harun (Barış Falay) sa márne snaží udobriť sa s Ozanom (Burak Tozkoparan), temperamentný mladík mu totiž jeho domnelú zrazu nemieni odpustiť. Nikdy! A ak by to malo znamenať, že kvôli nemu stratí i mamu... Tak nech! Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) má pocit, že sa zblázni – odkedy sa totiž jeho mama Nergis (Suna Dizdar) v nemocnici rozprávala s Rahmim (Civan Canova), jeho vzťah s Cansu (Leyla Tanlar) zrazu neschvaľuje a evidentne by bola najradšej, keby sa s ňou čo najskôr rozišiel! O svojom tehotenstve zatiaľ Dilara povie jedinému človeku, nanešťastie tomu najmenej vhodnému - Candan (Ahu Yağtu)! Çiğdem (Radife Baltaoğlu) dá prekvapenej Gülseren vyskúšať nádherné svadobné šaty, v ktorých vyzerá... Ako princezná! Cansu veľmi škrie, že vždy, keď príde reč na Deniza, nie je s Ozanom reč... A to zatiaľ nik z rodiny nevie, že Ozan je stále v kontakte so Zeynep (Funda Güray), kvôli ktorej temer zomrel!

Cihan si nedokáže vysvetliť, prečo sa Ozan v ten osudný večer správal tak zvláštne, preto ho požiada o vysvetlenie. Ozan zo seba dostane len toľko, že ho rozhodilo zistenie, kto je novým priateľom jeho mamy, viac však povedať nechce. No keď sa domov vráti Dilara, zrazu to z neho vyletí – a Cihanovi tým spôsobí poriadny šok! Keď sa ako-tak spamätá, pokúsi sa Dilare otvoriť oči, no ona jeho pravdu počuť nechce. Nechce jej veriť - nemôže... Keď Cihan pochopí, že ju nemá šancu presvedčiť, rozhodne sa boj s Harunom pritvrdiť, v záujme celej svojej rodiny, a preto požiada o pomoc človeka, ktorým z celej duše pohŕda a najradšej by ho zo svojho života navždy vymazal – Candan! Tá však má zo svojho expriateľa, ktorý ju sleduje na každom kroku, obrovský strach, a tak zatĺka. Deniz je veľmi sklamaný, keď Cansu na poslednú chvíľu zruší ich rande kvôli nečakaným rodinným problémom – a jeho mama ani neskrýva, ako ju to teší... Vo svetle nových udalostí si Ozan stále viac a viac uvedomuje, ako nefér sa správal k otcovi, ktorý mu, na rozdiel od mamy, nikdy neklamal.

Keď sa Cihan rozhodne konečne si na rovinu pohovoriť s Harunom úplne o všetkom, čo si myslí, že medzi nimi stojí, čaká ho mimoriadne bolestné stretnutie s pravdou, ktorú dosiaľ nepoznal – pravdou o Hayal (Berna Üçkaleler)...

Sledujte v utorok, 10. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na