DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 131. a 132. epizóda

11. 09 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 131. a 132. epizóda
Vymenené životy: 131. a 132. epizóda Foto: Global Agency

Až pohľad na veľmi osobné fotografie, na ktorých je Candan s Harunom, Dilaru konečne preberie...

Nevďačnej Hazal (Alina Boz) sa podarí tak dourážať nešťastnú Gülseren (Nurgül Yeşilçay), že jej inak nekonečne trpezlivá mama urobí niečo naozaj nečakané – vyhodí ju na ulicu! Cihan (Erkan Petekkaya), stále ešte poriadne vykoľajený tým, čo sa dnes večer dozvedel o Hayal (Berna Üçkaleler), zatiaľ o ničom nevie, pretože má vypnutý telefón... Deniza (Ceyhun Mengiroğlu) sa veľmi dotkne, keď na internete uvidí čerstvú fotku Cansu (Leyla Tanlar), Ozana (Burak Tozkoparan) a ich priateľov spred nočného klubu – nečudo, že si pomyslí, že si ten „rodinný problém“ zrejme len vymyslela, aby sa mohla s nimi zabávať! Dilare (Ebru Özkan), ktorej sa po prevalení vzťahu s Harunom (Barış Falay) stránia obe deti, je jedinou oporou ťažkých chvíľach jej nový priateľ, ktorému stále slepo verí. Cihan sa márne snaží porozprávať sa s Gülseren – jej dvere i zlomené srdce ostanú zatvorené... Cansu nechápe, prečo je k nej Deniz zrazu taký odmeraný a ani si ju nechce vypočuť – o tom, čo si myslí a prečo totiž zatiaľ vôbec nevie. Keď si príde po radu k otcovi, čaká ju ďalší šok – zistí totiž, že uňho býval Hazal! V Candan (Ahu Yağtu) by sa krvi nedorezal, keď sa u nej v kancelárii objaví jej niekdajší, veľmi nebezpečný klient, ktorého predčasne prepustili z väzenia, pred ktorým ho mala uchrániť... Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) sľúbi Cihanovi, že preverí, čo je pravdy na tom, že sa Hayal zabila kvôli nemu.

Hoci jej tá predstava trhá srdce, Gülseren si je viac-menej istá, že jej vzťah s Cihanom už je minulosťou. Zeynep (Funda Güray) je veľmi šťastná, keď ju príde nečakane navštíviť Ozan, prinesie jej kvety a pozve ju na rande. No nie je si istá, či to bude chcieť aj po tom, čo spozná jej tajomstvo – že má malú dcérku... Nech sa Cihan snaží akokoľvek, nedarí sa mu otvoriť Dilare oči ani s pomocou dôkazov od Candan. No pohľad na veľmi osobné fotografie, na ktorých je Candan s Harunom, ju konečne preberie... Dilarino utrpenie a poníženie nenechá Cihana chladným. Najradšej by Haruna okamžite zastrelil – a neurobí to len vďaka Yıldırımovej duchaprítomnosti. Kým Keriman (Nursel Köse) upratuje jeho byt, večný frfloš Rahmi (Civan Canova) sa prekvapivo dojímavo stará o malého Cana - z čoho je sám úplne vedľa! Cansu je nešťastná, že jej Deniz nedvíha telefón – o tom, že jej priateľ považuje už ich vzťahu nedáva šancu a prečo, totiž zatiaľ stále nevie...

Aby Gülseren pomohla Özkanovi (Tolga Tekin) a Enginovi, ktorým hrozí, že prídu o prácu, rozhodne sa vziať si pôžičku. Keď sa o tom dozvie Çiğdem (Radife Baltaoğlu), okamžite dá echo Harunovi – správne totiž vytuší, že ho to bude zaujímať!

Sledujte v stredu, 11. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na