DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 133. a 134. epizóda

12. 09 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 133. a 134. epizóda
Vymenené životy: 133. a 134. epizóda Foto: Global Agency

Ozan je veľmi šťastný, keď vyzná Zeynep lásku a ona sa mu nesmelo prizná, že jeho city opätuje.

Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) je nepríjemne prekvapený, že medzi Cihanom (Erkan Petekkaya) a Gülseren (Nurgül Yeşilçay) to škrípe a že jeho najlepší priateľ dokonca vážne zvažuje odklad svadby – kvôli Dilare (Ebru Özkan). No nielen on má strach, aby sa ich vzťah neskončil skôr, ako sa vôbec stihol poriadne začať - Cansu (Leyla Tanlar) pohľad na utrápenú mamu, ktorá samu seba neustále spochybňuje, trhá srdce. No aspoň trochu ju pochopí, keď sa dozvie o tom, ako sa k nej správali Alper (Cem Hünal), Solmaz (Güneş Emir) a ich kamarátka – a na oplátku jej vysvetlí, čo jej otca tak veľmi vykoľajilo, že za ňou v ten večer neprišiel... Özkan (Tolga Tekin) a Engin sa veľmi tešia z nečakaného skvelého kšeftu, ktorý im zachráni krky – netušiac, že zaň vďačia mimoriadne nebezpečnému mužovi, ktorý ich len chce využiť pre svoje špinavé ciele... Harunovi (Barış Falay)! Zeynepina (Funda Güray) rozkošná dcérka si Ozana (Burak Tozkoparan) našťastie okamžite obľúbila – a to nielen preto, že ju duchaprítomne odviezol na pohotovosť, keď si nešťastne obarila rúčku. Sotva jeden z Yıldırımovových mužov šikovne odpojí všetky kamery v dome Candan (Ahu Yağtu), Harun doň pošle svoju pravú ruku zjednať nápravu! Dobré správy sa Özkan spontánne rozhodne osláviť s tou, ktorá mu pomáha vždy, keď má problémy – s Gülseren... Ozan je veľmi šťastný, keď vyzná Zeynep lásku a ona sa mu nesmelo prizná, že jeho city opätuje.

Zistenie, že jeho žena a dcéra sa dobre bavia v Özkanovej spoločnosti, Cihana rozdráždi ako červené súkno býka – svojej láske urobí úplne neadekvátny žiarlivostný výstup, ktorý ale razom ukončí telefonát od vystrašeného Ozana, nie bezdôvodne sa obávajúceho, že si chce zlomená Dilara niečo urobiť! Harun nechápe, prečo sa mu Dilara zrazu vyhýba a ani mu len nedvíha telefón – o tom, že jej Cihan medzičasom otvoril oči, totiž zatiaľ stále ešte nevie... Nepoučiteľná Hazal (Alina Boz) namiesto toho, aby šla domov so Şeydou (Aslıhan Kapanşahin), zostane na diskotéke baviť sa s trojicou úplne neznámych mladíkov, ktorí jej kupujú alkohol! Keď si však jeden z nich začne k nej dovoľovať, Hazal spanikári a napadne ho – a skončí na polícii. Na jej veľkú smolu ju však tentoraz jej „chudera mama Gülseren“ odmietne zachrániť... Kým jej blízki u všade zúfalo hľadajú, Dilara nájde útočisko na vidieku u svojej staručkej pestúnky. Cihan síce vyzdvihne Hazal na polícii, no ak čakal a porozumenie, poriadne sa sekla – právom rozhnevaný otec jej totiž vykričí úplne všetko, čo doteraz až príliš zhovievavo prehliadal!

Candan má obrovský strach, že ju Harunovi muži nájdu a ublížia jej, preto uprosí exmanžela Yıldırıma, aby ostal v noci s ňou... Rahmimu (Civan Canova) zjavne pramálo záleží na šťastí jeho vnučky – inak by totiž nemohol tak tvrdo tlačiť na pani Nergis (Suna Dizdar), aby zničil Cansuin už i tak dosť komplikovaný vzťah s Denizom (Ceyhun Mengiroğlu)!

Sledujte vo štvrtok, 12. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na