DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 137. a 138. epizóda

17. 09 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 137. a 138. epizóda
Vymenené životy: 137. a 138. epizóda Foto: Global Agency

Özkan neprestáva veriť, že má u Gülseren, ktorá už nenosí snubný prsteň, šancu. Preto urobí osudovú chybu...

Dilara (Ebru Özkan) je zúfalá... Cení si síce, že jej Cihan (Erkan Petekkaya) stále pomáha a aj po rozpade ich manželstva je tu stále pre ňu, no trápi ju, že jej šťastie v láske zrejme nebolo súdené a že teraz pod srdcom nosí dieťa darebáka! Rahmi (Civan Canova) temer z nôh spadne, keď Keriman (Nursel Köse), ktorá už má jeho terorizovania akurát tak dosť, naňho vytiahne naozaj ťažkú páku – vyhráža sa, že zavolá Cansu (Leyla Tanlar) a povie jej, ako tlačil na Nergis (Suna Dizdar), aby sabotovala jej vzťah s Denizom (Ceyhun Mengiroğlu)! No ešte viac ho prekvapí zistenie, že nech je Keriman akákoľvek Xantipa, on vlastne ani nechce, aby odišla – a to dokonca tak veľmi, že jej sľúbi trojnásobný plat, len aby zostala! Keď Harun (Barış Falay) konečne dostane list, o ktorom hovorila Dilara, keď mu jediný raz zdvihla telefón, hneď vie, že je zle – z obálky sa mu totiž do lona vysypú fotografie, na ktorých je zachytený s Candan (Ahu Yağtu). Apropo, Candan... Ak si myslela, že vďaka Harunovi a Yücelovi (Ergün Kuyucu) už vie, čo je strach, pochopí, ako veľmi sa mýlila – lebo až čeliac Cihanovmu spravodlivému hnevu a vyhrážkam spozná naozajstný strach! Zeynep (Funda Güray) rozladí, keď u nej večer, práve keď je u nej na návšteve Ozan (Burak Tozkoparan), zazvoní stará susedka s priehľadnou zámienkou – evidentne ju totiž len zaujíma, koho tam má!

Vzťah Cihana a Gülseren (Nurgül Yeşilçay) sa raketovou rýchlosťou rúti v ústrety katastrofe – pre jeho chorobnú žiarivosť a jej nemenej nezdravú hrdosť. Ešteže sa do Istanbulu konečne vráti Derya (Elvin Aydoğdu), aspoň sa má Gülseren u koho vyplakať. Alper (Cem Hünal) a Solmaz (Güneş Emir) sú v šoku, keď ich ráno o piatej vytiahne z postele polícia, ktorá ich prišla zatknúť pre podozrenie z vraždy! Özkan (Tolga Tekin) neprestáva veriť, že má u svojej exmanželky šancu – a fakt, že Gülseren už nenosí snubný prsteň ho v tejto viere len posmeľuje. Preto urobí osudovú chybu... Na utrápenú a vyčerpanú Dilaru je toho už akosi priveľa, a tak keď Cihan začne hlava-nehlava mlátiť Haruna, ktorý za ňou prišiel do vily, zamdlie a poriadne tým všetkých vydesí! Keď sa Rahmi od Ozana dozvie, že Harun je nový Dilarin priateľ, s horúcou hlavou sa rozhodne synovho úhlavného nepriateľa zniesť zo sveta! A nebyť Harunovej ochranky, zrejme by sa mu to bez väčších ťažkostí podarilo, pretože Harun bez Dilary nevie a nechce žiť...

Cansu je taká frustrovaná z Denizovho odmietania a nevysvetliteľného správania, že mu urobí scénu priamo v dielni, kde pracuje. No hoci sa obaja snažia predstierať, že je koniec a že im je samým lepšie... Obaja vedia, že to nie je pravda.

Sledujte v utorok, 17. septembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na