DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 141. a 142. epizóda

19. 09 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 142. epizóda
Vymenené životy: 142. epizóda Foto: Global Agency

Cihan oznámi deťom, že sa s Gülseren budú brať. Dievčatá sa tešia, no Ozan túto novinku neprijme najlepšie...

Ozan (Burak Tozkoparan) nie je ani necitlivý, ani hlupák. preto ho mamino (Ebru Özkan) utrpenie jednoducho nemôže nechať chladným. Vie však len to, že mama sa trápi kvôli Harunovi (Barış Falay), celú pravdu stále ešte nepozná, pretože Dilara mu zaklame aj na priamu otázku, prečo šla do Londýna a či mu niečo netají... Hazal (Alina Boz) rozhodne neskáče od radosti, že sa Cihan (Erkan Petekkaya) vrátil z Londýna skôr, než pôvodne mal – naivne si totiž myslela, že si v čase jeho neprítomnosti bude môcť robiť, čo len chce! Zlú náladu si kompenzuje komandovaním plachého Emraha (Tuğrul Cerrahoğlu), ktorý má pre ňu neprehliadnuteľnú slabosť. Cansu (Leyla Tanlar) je prekvapená, keď sa dozvie, že mama Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je opäť bez práce. Napokon, bola ź nej predsa taká nadšená... Suat (Volkan Bora Dilek) je mierne znechutený z toho, ako rýchlo – a silno - sa Rahmi (Civan Canova) naviazal na tú potvoru Keriman (Nursel Köse)!

Keďže Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) ešte ani sám presne nevie, čo si vlastne má myslieť o vzťahu s Candan (Ahu Yağtu), zatiaľ túto časť svojho života pred všetkými úzkostlivo tají – a obzvlášť pred Cihanom... Gülseren je v šoku, keď jej Cihan povie o Dilarinom tehotenstve. Ako žena sa dokáže vcítiť do jej nezávideniahodnej situácie, preto na svadbu ani len nepomyslí – no Cihan už viac nechce čakať, chce si svoju lásku vziať čo najskôr! Keriman má čo robiť, aby prekabátila Özkana (Tolga Tekin), ktorý ju sleduje ako ostriež, aby zistil, pre koho vlastne jeho sestra pracuje.

Vzťah Cansu a Deniza (Ceyhun Mengiroğlu) sa pomaličky prehlbuje. Hoci Cihan je rozhodnutý chrániť Dilaru pred akoukoľvek ďalšou bolesťou, napokon je to práve on, kto ju veľmi raní, hoci nechtiac...

Keďže Ozan si robí stále väčšie starosti o mamu rozhodne sa o všetkom porozprávať s Cansu – lenže tá si, žiaľ, myslí, že jej brat ako vždy preháňa... Hazal opäť zneužije Emrahovu slabosť – tentoraz aby sa nenápadne vytratila z domu, napriek otcovmu zákazu! Harun viní zo svojho nešťastia Alaha – hnevá sa, že mu vzal najprv Hayal (Berna Üçkaleler), a teraz ešte aj milovanú Dilaru... Zeynep (Funda Güray) je s Ozanom veľmi šťastná. Nechce ich vzťah ničím ohroziť, preto pred ním zatiaľ tají problémy, ktoré jej spôsobuje Bülentova (Hakan Ummak) rodina a fakt, že jej bývalý sa už onedlho opäť dostane na slobodu! Láska Yıldırıma úplne zaslepila, takže si pred Candan prestal dávať pozor – a ona sa tak dozvie o nových Cihanových podnikateľských zámeroch.

Len vďaka Emrahovi sa Hazal podarí opäť nepozorovane prekĺznuť domov skôr, než otec. Teda, úplne nepozorovane predsa len nie, doma už totiž čaká Cansu, ktorá hneď vie, koľká bije... Všetky tri deti sú prekvapené, keď zistia, že ich otec nezavolal na stretnutie kvôli tomu, aby hovorili o Dilare, ale aby im oznámil, že sa s Gülseren budú konečne brať. Kým obe dievčatá sa tešia, Ozan túto novinku neprijme najlepšie – a ani sa netají tým, že je to kvôli mame... A o niečo neskôr sa už Rahmi a Ozan po pár pohárikoch kráľovsky zabávajú na predstave, ako bude Cihan soptiť, keď ani jeden z nich nepríde na jeho svadbu! Harun sa stále zožiera kvôli Dilare, no zdá sa, že mu zatiaľ osud nepraje.

Keď sa Gülseren a Derya (Elvin Aydoğdu) na Cihanovu výslovnú žiadosť vyberú na obhliadku vily, v ktorej majú šťastní novomanželia po svadbe bývať, prekrásne sídlo budúcej neveste úplne vyrazí dych...

Sledujte vo štvrtok, 19. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na