DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 143. a 144. epizóda

20. 09 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 144. epizóda
Vymenené životy: 144. epizóda Foto: Global Agency

Hazal opäť raz uprednostní samu seba, preto Gülseren pomôžu vybrať tie správne svadobné šaty len Cansu a Derya...

Cihana (Erkan Petekkaya) veľmi sklame a nepredstaviteľne nahnevá, keď zistí, že mu Hazal (Alina Boz) klame a napriek jeho dôraznému zákazu sa po večeroch naďalej stretáva s kamarátmi. Harunovi (Barış Falay) sa napokon vyplatí nepretržité hliadkovanie pred vilou Gürpınarovcov – Dilara (Ebru Özkan) ju totiž opustí, aby mohla ísť navštíviť starú pestúnku, ktorá ochorela, a tak ju Harun môže sledovať! Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je uveličená nielen z nádhernej vily, ktorá sa má už onedlho stať jej domovom, ale i z náhrdelníka a náušníc so smaragdami farby jej nádherných očí, ktorý jej daruje jej nastávajúci. Hoci je Dilara v šoku, keď sa pred ňou náhle zrazu zjaví Harun, na zbytočné reči niet času – potrebuje totiž jeho pomoc, pretože stav jej pestúnky sa zrazu dramaticky zhoršil! Candan (Ahu Yağtu) sa na vlastnej koži sa presvedčí o tom, že božie mlyny skutočne melú pomaly, ale isto, keď sa vďaka chvíľkovej nepozornosti stane Harunovým väzňom!

Nečakaná návšteva v neskorú večernú hodinu nikdy neveští nič dobré... Nečudo, že Gülseren úplne zamrzne, keď na jej dvere zrazu zaklope Dilara! No dôvod jej návštevy ju naozaj prekvapí – rovnako ako Dilaru Gülserenina reakcia. Z dvoch diametrálne odlišných žien, ktoré boli ešte včera nezmieriteľnými sokyňami, sa tak zrazu prekvapivo stanú... Ak už nie priateľky, tak niečo veľmi, veľmi blízke tomuto pomenovaniu. Chorobnou žiarlivosťou úplne pohltený Harun poverí jedného zo svojich mužov, aby Cihana zabil – zastrelil ho ako prašivého psa! Uverí totiž Dilarinej zúfalej lži, že svojho bývalého muža stále ľúbi a už onedlho sa zaňho opäť vydá...

Dilarino rozhodnutie odísť do Ameriky a usadiť sa tam - a deťom stále nič nepovedať – Cihana šokuje minimálne rovnako, ako predtým Gülseren. No ani jemu sa nepodarí zmeniť jej názor.

Dilara sa rozhodne pred svojím odchodom z krajiny usporiadať veľkú rozlúčkovú večeru so všetkými svojimi blízkymi – už dnes večer! O jej plánoch však zatiaľ okrem Gülseren a Cihana vie len služobníctvo, ktoré táto novinka poriadne zaskočí... Hazal má po chlebe – jej posledný hlúpy výstrelok totiž Cihana tak rozhneval, že ju teraz na jeho príkaz Azmi (Yaşar Kara) stráži na každom kroku! Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) začne panikáriť, keď zistí, že Candan zmizla. Správne totiž tuší, že sa k nej dostal Harun! Cansu (Leyla Tanlar) je veľmi sklamaná, že tvrdohlavec Ozan (Burak Tozkoparan) je rozhodnutý bojkotovať nielen dnešnú rodinnú večeru, ale i svadbu. Kým Gülseren berú v svadobnom salóne miery na svadobné šaty, Ozan sa na slávnostnej večeri vo vile postará o poriadne prekvapenie, keď po krátkom meškaní nedorazí sám, ale v spoločnosti svojej novej priateľky Zeynep (Funda Güray)!

Krátka, no dojemná rozlúčka s Dilarou Cihana veľmi rozcíti, preto sa hneď po návrate domov udobrí s Hazal, ktorá jediná sa dnes večer vôbec nebavila a neodkázala skryť utrápený výraz. Ozan je taký uveličený z toho, ako jeho najbližší prijali Zeynep, že zmení svoje pôvodné rozhodnutie a rozhodne sa predsa len ísť na otcovu svadbu - spolu s ňou! Gülseren nie je dvakrát nadšená z predstavy, že sa má po svadbe presťahovať do vily, no hlboko v srdci vie, že Dilara má pravdu – že pre deti to tak bude ľahšie. Keďže Hazal pred mamou opäť raz uprednostní sama seba, Gülseren pomôžu vybrať tie správne svadobné šaty len Cansu a Derya (Elvin Aydoğdu)...

Hoci Hartuna desí predstava, že vo svojom živote dospel do bodu, keď je pripravený vziať niekomu život, jeho nenávisť k Cihanovi je zjavne väčšia ako jeho pochybnosti a výčitky svedomia. Zeynep nepredstaviteľne urazí, keď sa u nej večer opäť zastaví jej všetečná susedka – aby si s ňou pohovorila o jej „pochybnej morálke“!

Sledujte pondelok, 23. septembra, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na