DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 179. a 180. epizóda

23. 10 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 179. a 180. epizóda
Vymenené životy: 179. a 180. epizóda Foto: Global Agency

Maide neprestáva štvať nešťastného Haruna proti Dilare a spochybňovať jej city k nemu. Čo tým len sleduje?!

Keď televízia odvysiela krátku reportáž o dokonalej idylke Dilary (Ebru Özkan), Cihana (Erkan Petekkaya) a ich synčeka s neautorizovanými zábermi z ich záhrady, poriadne to rozhodí nielen Haruna (Barış Falay), pre ktorého je to ako tvrdý úder päsťou do žalúdka, ale i Ayşe (Şükran Ovalı), ktorá začne oprávnene pochybovať o tom, že s ňou Cihan hrá fér... Nečudo, že nemá ani najmenšiu chuť dvihnúť mu telefón. Žiarlivosť a Maidino (Hümeyra Akbay) kruté podpichovanie Harunovi úplne zatemnia rozum. Keďže Dilara sa zdráha s ním a synčekom len tak ujsť ktoviekam, Harun vytrhne drobca z náručia šikovanej Cansu (Leyla Tanlar) a skrátka ho unesie! Aby Cansu okamžite nezalarmovala Cihana, musí Dilara pred dcérou konečne s pravdou von... Azmi (Yaşar Kara) je znechutený, keď zistí, aká arogantná nevďačnica je jeho neter Sevinç (Başak Akbay). No v jej prípade je, žiaľ, každé slovo zbytočné! Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu) akoby z chorej lásky k Hazal (Alina Boz) úplne zošalel – dnes si to odnesú „len“ pneumatiky Özgürovho (Efecan Şenolsun) auta, no ktovie, čo bude zajtra?! Ayşe sa márne snaží nejako sa spamätať z prežitého šoku z domnelej Cihanovej zrady, vôbec sa jej to nedarí. Určite by sa cítila o poznanie lepšie, keby vedela, že Cihan už je definitívne rozhodnutý sa s Dilarou rozviesť, no to vie zatiaľ len Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu).

Emrah využije chvíľkovú Bahtiyarovu (Bahtiyar Demir) nepozornosť a vkradne sa do vily, do Hazalinej izby... Dilara je zdesená, keď sa im Haruna nikde nepodarí nájsť, ani v Istanbule, ani v jeho vidieckom sídle. No má šťastie, pretože nielenže sa ju Cansu rozhodne pred Cihanom kryť, ale zároveň preukáže neobvyklú zrelosť a odvahu, keď si od nej vypýta Harunovo číslo a poriadne mu vyčistí žalúdok! V Denizovom (Ceyhun Mengiroğlu) živote sa toho v uplynulých dňoch veľa zmenilo, no jedna vec zostala rovnaká... Jeho láska k Cansu. Maide neprestáva štvať nešťastného Haruna proti Dilare a spochybňovať jej city k nemu. Čo tým len sleduje?! Keď Özkan (Tolga Tekin) začuje od Ozana (Burak Tozkoparan) meno Sevinç, skrsne mu v hlave strelený plán, ako ju zbaliť... Na Enginovo zdesenie sa Keriman (Nursel Köse) až príliš vžila do úlohy „rodenej dohadzovačky“ – a jemu chce zjavne dohodiť svoju kamarátku Hacer! Ayşe premárni šancu, keď ju Cihan príde požiadať o odpustenie, keď ho veľmi raní absurdným obvinením...

Keď Ozan zistí, že Candan (Ahu Yağtu) v kaviarni oproti domu, kde býva, nikdy nepracovala, ale len ju tam ktosi nastrčil, zájde za ňou a chce poznať pravdu. No jej znôška neuveriteľných nezmyslov ho, našťastie, nepresvedčí!

Sledujte v stredu, 23. októbra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na