DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 181. a 182. epizóda

24. 10 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 181. a 182. epizóda
Vymenené životy: 181. a 182. epizóda Foto: Global Agency

Harun dá Dilare šialené ultimátum – buď odletí spolu s ním a synčekom z krajiny, alebo... Odletia bez nej!

Hoci sa Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) veľmi snaží nemyslieť na Cansu (Leyla Tanlar), aby mohol v sebe živiť túžbu po pomste, veľmi sa mu nedarí – myslí na ňu totiž neustále! Láska medzi Hazal (Alina Boz) a Özgürom (Efecan Şenolsun) sa rýchlo prehlbuje – dnes s ním dokonca strávi noc... Dilara (Ebru Özkan) je bez synčeka a Haruna (Barış Falay) veľmi, veľmi nešťastná. Hoci je Cihan (Erkan Petekkaya) veľmi urazený, že si o ňom Ayşe (Şükran Ovalı) myslí také nepekné veci, po rozhovore s Yıldırımom (Ertuğrul Postoğlu) si uvedomí, že človek, ktorý ho pozná len krátko, si len ťažko môže myslieť niečo iné, keď mu to nevysvetlí... Rahmi (Civan Canova) zatiaľ ani len netuší, že jeho nový kamarát, s ktorým si tak skvelo rozumie, ho v skutočnosti nemôže ani vystáť a plánuje jeho koniec! Keď Cihan konečne naberie odvahu a zájde za Ayşe, aby sa konečne porozprávali, i ona už dávno oľutovala, čo mu vykričala. A tak majú šancu všetko si vysvetliť a... Začať odznova s čistým štítom. Özkan (Tolga Tekin) hrá pred Sevinç (Başak Akbay) veľkého frajera, aby ju namotal. Netuší, žiaľ, že keby tá vypočítavá potvora poznala pravdu, ani pohľadom by oňho nezavadila! Burhan sa rozhodne zničiť Rahmiho najlepšieho kamaráta Suata (Volkan Bora Dilek). Jeden z jeho chlapov preto podpáli Suatove kamióny... Maide (Hümeyra Akbay) sa ani nesnaží skrývať spokojnosť, keď dá Harun Dilare šialené ultimátum – buď okamžite príde na letisko, aby odletela spolu s ním a synčekom z krajiny, alebo... Odletia bez nej!

Sotva Dilara urobí najťažšie rozhodnutie svojho života, rozlúči sa so zničenou Cansu a nasadne do lietadla, stane sa niečo, čo všetko zmení... Harunovi totiž zavolá Maide a povie mu, že Dilarin synček nie je jeho! A tak kým si Dilara myslí, že sa jej ho podarilo presvedčiť, že ešte potrebuje čas a ich odchod do nového života sa len odkladá, v skutočnosti to vlastne znamená koniec ich už i tak dosť komplikovaného zakázaného vzťahu! Keriman (Nursel Köse) sa ako veľká voda hneď ráno dovalí do vily, hoci ju nik nevolal. Rahmi síce frfle ostošesť, ale nech je k nej akokoľvek protivný, jej hlučná prítomnosť ho evidentne teší... Ayşe porozpráva Cihanovi o svojej nevlastnej mame Maide. No sotva príde reč na jej nevlastného bratranca, zazvoní jej telefón – a po krátkom hovore s extrémne zvedavou Leylou už sa s Cihanom k tejto téme, žiaľ, nevrátia... Kým Maide si je istá, že Dilara Haruna po celý čas cielene klamala a zahrávala sa s ním, on odmieta uveriť tomu, že ho jeho láska nikdy neľúbila. No narastajúce pochybnosti ho zabíjajú! Ayşe a Cihan spolu prežijú nádherný deň.

Denizovi začnú v kaviarni robiť problémy výpalníci. Len vďaka Burhanovi nepríde o život! Keď si Ozan (Burak Tozkoparan) príde do vily po letné veci, Dilara sa s ním s malou dušičkou rozhodne o všetko porozprávať...

Sledujte vo štvrtok, 24. októbra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na