DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 185. a 186. epizóda

29. 10 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 185. a 186. epizóda
Vymenené životy: 185. a 186. epizóda Foto: Global Agency

Nešťastná Cansu neveriacky čelí otcovmu uponáhľanému rozhodnutiu okamžite vyhodiť Dilaru i so synčekom z vily!

Cihan (Erkan Petekkaya) nevie, čo ho ničí viac – či Ozanov (Burak Tozkoparan) nepochopiteľný vzťah s Candan (Ahu Yağtu), alebo zistenie, že Dilara (Ebru Özkan) sa poza jeho chrbát stretáva s Harunom (Barış Falay)?! Aj na Dilaru je toho už akosi priveľa, preto urobí veľkú hlúposť, keď zájde za Candan a začne sa jej vyhrážať so zbraňou v ruke, že ak sa okamžite neprestane stretávať s jej synom... Zabije ju! Nanešťastie sa totiž Dilare celá záležitosť vymkne z rúk, keď sa jej práve prichádzajúci Ozan pokúsi zbraň vytrhnúť. Padne niekoľko výstrelov... Sevinç (Başak Akbay) sa už nevie dočkať rande s Özkanom (Tolga Tekin), ktorého považuje za veľkého pracháča – netušiac, že je len obyčajný automechanik s až príliš bujnou fantáziou! Keď Dilara dorazí domov, Cihan ju konfrontuje s dôkazmi, ktoré má o jej zrade. A keďže už nemá žiadny zmysel zapierať, vyjde konečne s pravdou von. No pri pohľade do Cihanovej sklamanej tváre a tvárou v tvár jeho hnevu jej je jasné, že príliš neskoro... Nešťastná Cansu (Leyla Tanlar) neveriacky čelí otcovmu hnevu, ktorý jej nevie opustiť, že hoci poznala pravdu, nič mu nepovedala – a jeho uponáhľanému rozhodnutiu okamžite vyhodiť Dilaru i so synčekom z vily! Ešte stále viditeľne otrasený Ozan už teraz nepochybuje o ničom, čo mu Candan naklamala. Zjavne ho tá potvora má presne tam, kde chcela... Ayşe (Şükran Ovalı) a Harun si robia veľké starosti o Maide (Hümeyra Akbay), ktorá sa po páde zo schodov síce tvári, že je úplne v poriadku, no Ayşe sa čosi nepozdáva na CT-čku jej hlavy!

Cansu je rozhodnutá zostať s mamou a byť jej oporou v ťažkých chvíľach. Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) je v šoku, keď mu od zúrivosti úplne biely Cihan prikáže, aby pri rozvode Dilaru úplne zničil a obral ju o všetko, vrátane práv stýkať sa s deťmi. Keriman (Nursel Köse) sa zo všetkých síl snaží nanútiť Hacer Engina, hoci ani ona z neho, ani on z nej nie sú dvakrát nadšení... Özkan začne kvôli Sevinç síce v malom, ale predsa len okrádať Ozanových kamarátov i Engina! Özgür (Efecan Şenolsun) šalie od žiarlivosti, že si Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu) nárokuje Hazal (Alina Boz) – a ona mu to dovolí, aby jej nenarobil zbytočné problémy u otca... Keď si Maide náhodou vypočuje telefonát Semy (Funda Dönmez) s Emine, dozvie sa, že Cihan vyhodil Dilaru aj s dieťaťom z domu a hneď to povie Harunovi. Oboch to veľmi zaskočí... Rahmi (Civan Canova) urobí ďalšiu neodpustiteľnú hlúposť, keď jedného zo svojich pochybných priateľov požiada, aby uštedril Candan riadnu príučku!

Ayşe ani len netuší, že pani Hatice (Güneş Hayat), ktorej veľmi záleží na tom, aby práve ona bola jej terapeutkou, má na to naozaj šokujúci dôvod. Dilary sa veľmi dotkne, keď zistí, že dal Harun malému urobiť testy DNA. Vidí, ako ňou pohŕda, a preto mu nepovie pravdu o tom prekliatom cumlíku....

Sledujte v utorok, 29. októbra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na