DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 187. a 188. epizóda

30. 10 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 187. a 188. epizóda
Vymenené životy: 187. a 188. epizóda Foto: Global Agency

Harun vie, ako primäť Candan povedať mu všetko, čo chce vedieť – a urobiť niečo, čo nechce!

Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) si robí o otca veľké starosti. Preto sa zo všetkých síl snaží odbremeniť ho... Cansu (Leyla Tanlar) je v šoku, keď jej zdrvená mama (Ebru Özkan) povie, že už na všetko ostala sama a ako veľmi ju Harun (Barış Falay) ranil svojimi pochybnosťami a tajnými testami DNA, podľa ktorých jej synček nie je jeho. A jej, na rozdiel od Haruna, Dilara povie, čo je vo veci – že testovaný cumlík nie je Alazov, ale malého Cana! Trápenie, ktoré teraz Cihan (Erkan Petekkaya) prežíva, ho ešte viac zblíži s Ayşe (Şükran Ovalı), ktorá jediná ho zatiaľ nesklamala a ktorá jediná mu rozumie i bez slov. Özkan (Tolga Tekin) pred Sevinç (Başak Akbay) stále hrá ťažkého pracháča, túžiaceho po láske – a zdá sa, že hviezdy sú tejto šaráde naklonené... Cansu je vydesená, keď polícia zatkne Dilaru – za pokus o vraždu Candan (Ahu Yağtu)! Je nešťastná a bezradná, pretože s nástojčivo plačúcim malým Demirom Alazom ostane úplne sama – nedvíha jej ani Cihan, ktorý je s Ayşe, ani Ozan (Burak Tozkoparan), ktorý je s Candan v nemocnici, a dokonca ani dedko Rahmi (Civan Canova), ktorý opäť podľahol hazardu! No osud akoby jej chcel niečo naznačiť - zrazu jej totiž zavolá Deniz, ktorý keď začuje slzy v jej hlase, neváha ani minútu a ponáhľa sa svojej láske na pomoc! Cansu nahnevá, keď sa do Deniza najprv nevyberane pustí ako vždy protivná Hazal (Alina Boz) a vzápätí aj Rahmi, a pritom ani jeden z nich nevie, čo sa deje a prečo je vlastne s ňou! A táto nočná mora, žiaľ, pokračuje aj na druhý deň, keď si Cihan konečne zapne mobil a vráti sa domov.

Ťažko povedať, kto utrpí väčší šok – či Harun a Maide (Hümeyra Akbay), keď zistia, že vo vile občas býva i druhé bábätko, alebo Dilara a hŕstka jej najbližších, keď zistia, že svedkom obžaloby má byť Ozan! Ten sa síce napokon neobjaví, no Dilare to nijako nepomôže – musí totiž ostať vo väzbe do ďalšieho pojednávania... Ak je to vôbec možné, Hazal je ešte protivnejšia, ako zvyčajne! Pred Dilarou a každým, kto ju nepozná, predstiera pomaly zrútenie, no to jej nebráni v tom, aby naďalej chrlila žlč na Denizovu adresu a bola arogantná k Özkanovi. Rahmi ako jediný z rodiny vie, kto má útok na Candan na svedomí (koniec koncov, toho chlapa sám najal, aby jej uštedril príučku), no je mu to platné asi ako mŕtvemu sako... Očistiť nevestino meno, teda ak je to vôbec možné, by totiž mohol len tak, žeby sa sám udal. A na to je príliš veľký zbabelec! No ešte je tu Harun, ktorý už má isté skúsenosti s tým, ako primäť Candan povedať mu všetko, čo chce vedieť – a urobiť niečo, čo nechce!

Ayşe zavolá na smrť vystrašená mama jedného z jej pacientov, paranoidného schizofrenika. Ten ju totiž doma práve napadol! Cihana škrie, že nevie, ako Ozanovi otvoriť oči a zachrániť ho pred Candan...

Sledujte v stredu, 30. októbra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na