DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 189. a 190. epizóda

31. 10 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 189. a 190. epizóda
Vymenené životy: 189. a 190. epizóda Foto: Global Agency

Pri správe o kráľovskom odškodnom vypočítavej Hazal zasvietia oči, zhrabne vkladnú knižku – a už jej niet!

Keriman (Nursel Köse) chce obom neteriam i pánu Rahmimu (Civan Canova) pomôcť prísť na krajšie myšlienky. No, žiaľ, totálne zlyhá, pretože k čokoládovému koláčiku im naservíruje i kôpku strašidelných historiek z väzenia, v ktorom sama chvíľku pobudla... Hazal (Alina Boz) opäť raz prestrelí, keď arogantne douráža „neschopného“ Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu) – netušiac, že jej jedovatý výstup šokovaný počúva i Cihan (Erkan Petekkaya), ktorý práve vstúpil do miestnosti! Ozan (Burak Tozkoparan) si robí veľké starosti o Candan (Ahu Yağtu), ktorá bez slovka vysvetlenia zmizla z nemocnice. Maide (Hümeyra Akbay) je rozhodnutá ochrániť Dilaru (Ebru Özkan), aby si opäť naklonila Haruna (Barış Falay), ktorý jej stále nevie odpustiť ten strašný omyl s Alazovými testami DNA... Okrem vlastných plánov s Candan a Ozanom Maide úzkostlivo tají pred Harunom a Ayşe (Şükran Ovalı) ešte niečo – pravdu o svojom zdravotnom stave! Candan robí všetko pre to, aby Ozan za sebou spálil všetky mosty s rodinou a naviazal sa čo najviac na ňu. A darí sa jej to vcelku úspešne! Keď Harun príde navštíviť Dilaru, aby sa jej ospravedlnil, sotva mu venuje jediný prázdny pohľad... A potom bez slova odíde späť do cely. O niečo neskôr keď za ňou prídu dcéry s dedkom a právnikom, požiada Cansu (Leyla Tanlar) a Hazal, aby sa snažili spolu vychádzať a postarali sa o bračeka. A len čo sa za nimi zavrú dvere, prinúti Rahmiho sľúbiť jej, že už ich do väznice nikdy viac nepustí! Keriman je absolútne nadšená, keď zistí, že Cansu sa opäť stretáva s Denizom (Ceyhun Mengiroğlu).

Hazal opäť pomôže Özgürovi (Efecan Şenolsun) z nepríjemnej situácie – a opäť peniazmi. Deniz porozpráva Cansu, čo sa v jeho živote zmenilo, odkedy sa ich cesty na istý čas rozišli. Najviac, pochopiteľne, hovorí o svojom otcovi... Yıldırım šokuje Cansu a Hazal, keď im povie o ukončení sporu s nemocnicou, ktorá ich po pôrode zamenila a kráľovskom odškodnom 1 200 000 lír, ktoré sa im rodina rozhodla rozdeliť rovným dielom na vkladné knižky! Kým Cansu sa nedokáže ubrániť spomienok na mamu Gülseren (Nurgül Yeşilçay), vypočítavej Hazal zasvietia oči, zhrabne vkladnú knižku – a už jej niet! Cihan zúri, keď mu zavolá Dilara a požiada ho, aby jej do väzenia priniesol syna, ktorý jej veľmi chýba. Rozhodnutie nerobiť jej žiadne láskavosti však prehodnotí, keď si uvedomí, ako veľmi svojou tvrdohlavou neústupčivosťou zraňuje Cansu. No keď prídu do vily po malého, načasovanie by ani nemohlo byť horšie - práve je totiž pri ňom Harun! Keď Ayşe zistí, že pani Hatice (Güneş Hayat) si už nemôže dovoliť hodiny terapie u nej, lebo prišla o prácu, rozhodne sa jej pomôcť – netušiac, čo tým spôsobí...

Keď sa Cihan pokúsi udobriť sa s Ozanom, nedopadne to najlepšie. Ozan totiž nechce otcovi odpustiť ani za svet! No Cihan má plán... Engina veľmi nahnevá, keď zistí, že ho Özkan (Tolga Tekin) okráda, navyše kvôli nejakej ženskej, ktorej tiež klame!

Sledujte vo štvrtok, 31. októbra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na