DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 191. a 192. epizóda

01. 11 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 191. a 192. epizóda
Vymenené životy: 191. a 192. epizóda Foto: Global Agency

Cihan dôrazne varuje Dilaru, že ak sa skúsi stretávať s Harunom... Urobí jej zo života peklo!

Keď Ayşe (Şükran Ovalı) v reštaurácii, kam ju pozval Cihan (Erkan Petekkaya) na večeru, zbadá Haruna (Barış Falay), rýchlo sa zaradí spiatočku. Jej bratrancovi to neujde - a poriadne ho to prekvapí! Našťastie si však nevšimne, kto je jej spoločník... Viac ako nútený pobyt za mrežami za zločin, ktorý nespáchala, Dilaru (Ebru Özkan) trápi Harun. Pri najlepšej vôli si nevie predstaviť, ako má ich vzťah pokračovať po tom fiasku s testami DNA... Okrem Candan (Ahu Yağtu), ktorá stále neurobila, čo jej prikázal, má Harun plnú hlavu nového nečakaného problému, o ktorom ho ešte zahorúca informuje rozladená Maide (Hümeyra Akbay). Problému menom Hatice (Güneş Hayat). Tá žena totiž nie je len tak hocikto. Tá žena je... Ayşina mama! Keď Dilaru prepustia na kauciu z väzenia, nik ju pred ním nečaká. Niežeby na ňu zrazu všetci zanevreli, Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu), Cansu (Leyla Tanlar) a Hazal (Alina Boz) však uviaznu v zápche... A tak prvý z rodiny, na koho zlomená Dilara narazí, je akurát Cihan. Ten jej síce džentlmensky ponúkne, aby vo zostala bývať vile, kým on sa odsťahuje. Načrtne jej i svoju predstavu života ich rodiny po rozvode, ktorý má prebehnúť čo najskôr – a nezabudne zdôrazniť, že ak sa skúsi stretávať s Harunom... Urobí jej zo života peklo! Rahmi (Civan Canova) už Keriman (Nursel Köse), ktorá je vo vile naozaj všadeprítomná, privádza do šialenstva. Je všade, kam sa pozrie, všetko chce vedieť, každého sekíruje... Hazal na chvíľu zapochybuje o Özgürovi (Efecan Şenolsun), keď ho začuje s kýmsi telefonovať. Žeby si naozaj trúfol klamať jej?!

Hoci sa Dilare nepodarí obmäkčiť Ozana (Burak Tozkoparan), aby sa vrátil domov, dosiahne aspoň čiastočný úspech, keď jej syn aspoň zváži možnosť, že bude spravovať jej podiely vo firme – tak ako Cihanove... Harun sa zúfalo snaží, aby mu láska jeho života dala druhú šancu, no márne. Özkan (Tolga Tekin) sa cíti pod psa, pretože tentoraz je naňho Engin naozaj ukážkovo napálený. Aby mu priateľ konečne odpustil, rozhodne sa zavolať Sevinç (Başak Akbay) do autodielne a povedať jej pravdu, aj keby ho mala hneď poslať do horúcich pekiel... Cansu sa rozhodne časť peňazí z odškodného od nemocnice darovať rodine svojmu bračekovi Canovi, keďže vie, ako zle na tom po finančnej stránke sú Keriman s Özkanom. Keď jej to Cihan odobrí, zavolá Özkanovi – práve vo chvíli, keď sa chystá povedať Sevinç pravdu, k čomu však napokon nedôjde... Keriman skoro z nôh spadne, keď zistí, že jej brat randí so Sevinç! Nevie, či sa má smiať, alebo radšej plakať...?

Harun dôrazne varuje Candan, ktorú už prinútil zmeniť výpoveď a očistiť Dilarino meno, aby definitívne zmizla z Ozanovho života a už nikdy viac sa neodvážila skrížiť cestu ani jemu, ani Dilare, lebo inak... Ju zabije!

Sledujte v pondelok, 4. novembra, o 22.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na