DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 193. a 194. epizóda

05. 11 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 193. a 194. epizóda
Vymenené životy: 193. a 194. epizóda Foto: Global Agency

Cansu je dojatá, keď zistí, že Deniz po nej pomenoval svoju firmu. Keď sa to dozvie Hazal, dosť ju to rozhodí...

Strach o život milovaného synčeka a radosť z jeho záchrany doslova v hodine dvanástej Dilaru (Ebru Özkan) a Haruna (Barış Falay) opäť zblíži, hoci zrejme nie nastálo. Teda, aspoň zatiaľ nie... Maide (Hümeyra Akbay) s nevôľou sleduje, ako si Ayşe (Şükran Ovalı) robí starosti o svoju pacientku Hatice (Güneş Hayat). A to pritom stále nepozná pravdu...! Ublížený Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu) je rozhodnutý tvrdo sa pomstiť Hazal (Alina Boz) za to, že ho tak hnusne oklamala a využila. Preto ju sleduje na každom kroku a... Robí pritom množstvo dôkazových fotografií! Keďže Leyla sa už nemôže pozerať na to, ako sa Ayşe trápi kvôli Cihanovi (Erkan Petekkaya), rozhodne sa hrdej kamarátke k šťastiu trochu dopomôcť... Özkan (Tolga Tekin) je zdesený, keď mu Engin povie, že Denizov (Ceyhun Mengiroğlu) otec je vplyvný mafián, ktorý ešte donedávna sedel v base za vraždu! Cansu (Leyla Tanlar) sa neuveriteľne zahanbí, keď zistí, že jej teta Keriman (Nursel Köse) sa aj s kamarátkou ako veľká voda dovalila do Denizovho podniku, urobila nemalú útratu, no odmietla zaplatiť - odvolávajúc sa na to, že je predsa tetou nevesty majiteľa, a tým pádom nikdy neplatiacim hosťom! Ayşe je veľmi, veľmi šťastná, keď Cihan vymyslí naozaj veľmi originálny spôsob, ako ju odprosiť... Rahmi (Civan Canova) zatiaľ stále netuší, aký nebezpečný muž v skutočnosti je jeho nový kamarát Burhan!

Dilaru kvária desivé nočné mory, v ktorých jej Harun pod rúškom noci unáša synčeka! Diablica Candan pokračuje v zvádzaní Ozana – s šokujúcimi následkami pre Cihanovu spoločnosť... Ayşe sa veľmi dotkne, keď sa Cihan nielenže vôbec nedostaví na oslavu, ktorú mu s láskou nachystala, ale ešte ju aj necitlivo a bez slovka vysvetlenia odbije, keď mu zavolá. Ozan tvrdo zaplatí za svoju hlúposť - Rahmi (Civan Canova) s Dilarou ho totiž v tajnosti nechajú zavrieť na psychiatriu, aby nerozhajdákal rodinný majetok! Soptiaci Cihan sa zatiaľ mylne domnieva, že jeho nehodný syn dovolenkuje niekde v zahraničí – no za daných okolností by zrejme s týmto zúfalým plánom súhlasil... Keď Hazal zistí, že rodičia na Ozana a Cansu prepísali 10 % akcií rodinnej firmy, dostane ďalší záchvat zúrivej žiarlivosti. Len vďaka Sevinç (Başak Akbay) okamžite neujde z vily... Candan si je istá, že Ozana uniesla jeho rodina, preto zájde za Maide, ktorá už nejaký ten piatok riadi jej život, a požiada ju o radu a pomoc. Dilara chce hneď vziať Ozana domov, no Rahmi ju napokon presvedčí, aby to nerobila.

Keď Cihan konečne trochu vychladne a nájde si čas, aby zašiel za Ayşe a požiadal ju o odpustenie, je už príliš neskoro – tentoraz ju totiž priveľmi ranil! Dilaru na smrť vydesí, keď malý Alaz dostane vysoké horúčky...

Sledujte v utorok, 5. novembra, o 22.55!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na