DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 195. a 196. epizóda

06. 11 2019 01:05 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 195. a 196. epizóda
Vymenené životy: 195. a 196. epizóda Foto: Global Agency

Ayşe je veľmi, veľmi šťastná, keď Cihan vymyslí naozaj veľmi originálny spôsob, ako ju odprosiť...

Strach o život milovaného synčeka a radosť z jeho záchrany doslova v hodine dvanástej Dilaru (Ebru Özkan) a Haruna (Barış Falay) opäť zblíži, hoci zrejme nie nastálo. Teda, aspoň zatiaľ nie... Maide (Hümeyra Akbay) s nevôľou sleduje, ako si Ayşe (Şükran Ovalı) robí starosti o svoju pacientku Hatice (Güneş Hayat). A to pritom stále nepozná pravdu...! Ublížený Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu) je rozhodnutý tvrdo sa pomstiť Hazal (Alina Boz) za to, že ho tak hnusne oklamala a využila. Preto ju sleduje na každom kroku a... Robí pritom množstvo dôkazových fotografií! Keďže Leyla sa už nemôže pozerať na to, ako sa Ayşe trápi kvôli Cihanovi (Erkan Petekkaya), rozhodne sa hrdej kamarátke k šťastiu trochu dopomôcť... Özkan (Tolga Tekin) je zdesený, keď mu Engin povie, že Denizov otec je vplyvný mafián, ktorý ešte donedávna sedel v base za vraždu! Cansu (Leyla Tanlar) sa neuveriteľne zahanbí, keď zistí, že jej teta Keriman (Nursel Köse) sa aj s kamarátkou ako veľká voda dovalila do Denizovho podniku, urobila nemalú útratu, no odmietla zaplatiť - odvolávajúc sa na to, že je predsa tetou nevesty majiteľa, a tým pádom nikdy neplatiacim hosťom! Ayşe je veľmi, veľmi šťastná, keď Cihan vymyslí naozaj veľmi originálny spôsob, ako ju odprosiť... Rahmi (Civan Canova) zatiaľ stále netuší, aký nebezpečný muž v skutočnosti je jeho nový kamarát Burhan!

Dilaru poriadne vystraší i nahnevá, keď zistí, že Hazal celú noc nebola doma. Navyše sa jej márne snaží dovolať, pretože Hazal jednoducho... Nedvíha. Hazal má totiž pocit, že ako plnoletá si môže robiť, čo len chce a vôbec nikomu nemusí skladať účty. No po návrate do vily ju Dilara veľmi rýchlo vyvedie z omylu! Nepoučiteľný Özkan pred Sevinç (Başak Akbay) stále predstiera, že je niekým, kým nie je... Ani Emrah, žiaľ, zjavne stále nepochopil, že Hazal si nezíska ani prenasledovaním, ani vyhrážkami, že zabije jej priateľa Özgüra (Efecan Şenolsun) alebo že všetko prezradí jej otcovi. Keď v slabej chvíli pošle Cihanovi fotku, na ktorej je Hazal s Özgürom, kvôli čomu sa zúrivý Cihan dcére začne vyhrážať, že ju vydedí, Özgür s kamarátmi si na Emraha počkajú a poriadne mu naložia!

Keď sa Ozan (Burak Tozkoparan) preberie v neznámom prostredí, navyše pripútaný k posteli, zmocní s aho nefalšovaná hrôza. Než úplne podľahne hystérii, vpichnú mu účinné sedatívum, po ktorom okamžite zaspí. Maide (Hümeyra Akbay) a Harun sú v šoku, keď zistia, že láskou ich milovanej Ayşe je muž, ktorého nenávidia najviac na svete... Cihan!

Sledujte v stredu, 6. novembra, o 22.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na