DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 197. a 198. epizóda

07. 11 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 197. a 198. epizóda
Vymenené životy: 197. a 198. epizóda Foto: Global Agency

Cansu poteší, ale i trochu zaskočí, keď zistí, ako veľmi ju Deniz miluje - a že už plánuje ich spoločnú budúcnosť!

Úbohá Ayşe (Şükran Ovalı)... Jej svet sa v jedinej sekunde ocitne v troskách, keď na ňu najprv nakričí zúrivý Cihan (Erkan Petekkaya) a vzápätí sklamaný Harun (Barış Falay) – a ona konečne zistí, že dvaja najdôležitejší muži jej života sú nezmieriteľní nepriatelia na život a na smrť! Najhoršie však je, že Cihan je presvedčený, že Harun naňho Ayşe nasadil, aby ho zničil, nuž a Maide (Hümeyra Akbay) s Harunom, ktorí ho stále vinia zo smrti Hayal (Berna Üçkaleler), že to bolo naopak – že si s ňou Cihan začal, aby ublížil Harunovi... Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu), na rozdiel od Cihana, dosť vážne pochybuje o tom, že by Ayşe bola taká prefíkaná a bezcharakterná potvora, za akú ju jeho priateľ považuje. A má i dosť logických a pádnych argumentov minimálne na to, aby sa Cihan aspoň zamyslel nad tým, či sa so svojimi obvineniami trochu neunáhlil... Candan (Ahu Yağtu) je zaskočená, keď sa pred jej dverami zrazu objaví neznámy muž, ktorý s ňou chce prebrať niečo dôležité. Keď zistí, že Burhan, lebo o ňom jej reč, rozhodne nie je priateľom Gürpınarovcov, rozhodne sa predsa len si ho vypočuť... Akoby už toho Dilara (Ebru Özkan) v posledných mesiacoch neskúsila viac ako dosť, zastihne ju ďalšia zlá správa – jej mamu ranila mŕtvica! Leží na jednotke intenzívnej starostlivosti a nie je isté, či prežije. Dilara preto okamžite odcestuje za ňou do Ameriky, no malého Alaza musí nechať vo vile. Harun zatiaľ o ničom nevie, lebo hoci mu Dilara opakovane volá, nedvíha. Preto mu pošle aspoň esemesku...

Keď Keriman (Nursel Köse) zistí, že zaláskovaný Özkan (Tolga Tekin) stále ťahá Sevinç (Başak Akbay) za nos, rozhodne sa z toho trochu vyťažiť... Keď si Rahmi (Civan Canova) náhodou vypočuje jeden z Hazaliných (Alina Boz) telefonátov a dozvie sa, že financuje klip akejsi kapely, začne ju zlostne vypočúvať. No dočká sa reakcie z kategórie „Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.“ Skrátka a dobre, Hazal mu drzo vypapuľuje - a odíde! Maide je rozhodnutá urobiť hocičo, len aby Ayşe a Cihana raz a navždy rozdelila. Keď sa Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu) na jeho nových pozemkoch prídu vyhrážať miestni mafiáni, ktorí chcú, aby ich okamžite prepísal na nich, chýba len málo ku krvavej prestrelke. Našťastie však včas dorazia Burhanovi muži, a tak výpalníci odídu so stiahnutým chvostom. Tentoraz... Cansu (Leyla Tanlar) poteší, ale i trochu zaskočí, keď zistí, ako veľmi ju Deniz miluje - a že už plánuje ich spoločnú budúcnosť!

Keriman povie Özkanovi, že pozná pravdu – a ak má mlčať... Bude ho to niečo stáť! Cihan sa rozhodne zmeniť svoje pôvodné rozhodnutie a... Dať 10 % akcií aj Hazal! Sevinç je v šoku, keď jej Harunov poskok Çağatay (Serdar Yıldırım) priamo pod nosom unesie malého Alaza!

Sledujte vo štvrtok, 7. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na