DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 199. a 200. epizóda

08. 11 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 199. a 200. epizóda
Vymenené životy: 199. a 200. epizóda Foto: Global Agency

Cihanom hlboko otrasie ďalšia neodpustiteľná zrada Dilary a Rahmiho, ktorú náhodou odhalí Ayşe...

Hoci by Maide (Hümeyra Akbay) najradšej Cihanovi (Erkan Petekkaya) vykrútila krk, napokon mu voľky-nevoľky ustúpi a vydá malého Alaza. Má totiž pravdu – podľa dokumentov je chlapec jeho syn a ak by privolal políciu a ohlásil únos, spôsobil by im obrovské problémy. Dilara (Ebru Özkan) je na smrť unavená. Stav jej mamy je veľmi vážny a z druhého konca sveta, žiaľ, nemá vôbec žiadny dosah na to, čo sa deje doma. O to väčší je jej šok, keď sa od rozrušenej Cansu (Leyla Tanlar) dozvie, že jej synček je späť vo vile. No i Cansu je v šoku, keď zistí, že mama vedela o tom, že si Harun (Barış Falay) vzal jej bračeka – a súhlasila s tým! Ayşe (Şükran Ovalı) naberie odvahu a nevlastnej mame a bratrancovi povie, že jej súkromný život patrí len jej a hoci ich ľúbi, nemôžu a nebudú jej doňho hovoriť! Özkan (Tolga Tekin) by sa najradšej pod zem prepadol, keď Sevinç (Başak Akbay) spomenie, ako jej Keriman (Nursel Köse) – netušiac, že práve táto žena je sestra jej nového priateľa! Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu) a jeho priatelia z mokrej štvrte si po koncerte počkajú na Özgüra (Efecan Şenolsun) a pred hystericky kričiacou Hazal (Alina Boz) ho brutálne zmlátia... Cihan sa zachová ako zbabelec, keď za ním Ayşe príde so srdcom na dlani a povie mu, že sa vzoprela rodine a rozhodla preňho. Nepovie jej jediné slovo – a keď sa nešťastná obráti k dverám... Nechá ju odísť. Ďalší, ešte zničujúcejší úder uštedrí Ayşe Maide. Tá sa jej totiž v hneve zriekne, vyhodí ju zo svojho domu a chladne jej šplechne do tváre, že sa môže vrátiť späť, až keď z nej bude prach! Krátko nato sa Ayşe dozvie, že Maide jej i Harunovi klamala o svojom zdravotnom stave...

To však nie je posledné desivé prekvapenie, ktoré ju v ten deň čaká. Keď na psychiatrii úplnou náhodou zbadá na jednej z nemocničných postelí pripútaného Ozana (Burak Tozkoparan), okamžite zavolá Cihana, ktorým hlboko otrasie ďalšia neodpustiteľná zrada Dilary a Rahmiho (Civan Canova)... Harun prekročí svoj tieň a pokúsi sa s Cihanom zmieriť, aby už nikomu zbytočne neubližovali svojim najbližším. No Cihan odmietne, a tak mu sklamaný Harun prisahá, že ho pripraví úplne o všetko, na čom mu záleží! Keď sa Ozan z rozhovoru Hazal a Sevinç dozvie, kto ho dostal do blázinca, úplne sa zosype. Vo vile už nechce zostať ani minútu, nikomu z rodiny už neverí. Preto v chvate odíde. Samozrejme za Candan (Ahu Yağtu) - tá je totiž teraz jedinou osobou v celom Istanbule, ktorej bezvýhradne verí! Ťažko povedať, čo Cansu zaskočí viac – či správa o tom, čo jej mama a dedko urobili jej bratovi, alebo tá, že jej otec má novú priateľku, ktorou je Hazalina bývalá terapeutka, čo jej zahorúca zvestuje Keriman...?

Keď Özgür zistí, že jeho expriateľka Yeliz s ním čaká dieťa, chce, aby šla čo najskôr na potrat. Peniaze naň si vypýta na Hazal, ktorej však samozrejme, nepovie pravdu... Burhan sa od starého priateľa dozvie desivú pravdu o smrti Cihanovej sestry, ktorú Rahmi pred svojím synom celé roky zo strachu tají!

Sledujte v pondelok, 11. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na