DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 203. a 204. epizóda

13. 11 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 203. a 204. epizóda
Vymenené životy: 203. a 204. epizóda Foto: Global Agency

Hoci Ozan príde na stretnutie, o ktoré ho požiada Candan, jej prosby a vyznania ho nechajú úplne chladným!

Cansu (Leyla Tanlar) je práve na ceste za Denizom (Ceyhun Mengiroğlu), keď jej zavolá Cihan (Erkan Petekkaya) a hlasom, ktorý nepripúšťa žiadne námietky, ju požiada, aby za ním hneď prišla do kancelárie. Našťastie, pretože keby pokračovala v ceste, utrpela by riadny šok pri pohľade na ako rešeto rozstrieľanú kaviareň! Özkan (Tolga Tekin) žiada od Deniza okamžité vysvetlenie, no to zatiaľ musí počkať, pretože na miesto činu práve dorazila polícia... Dilara (Ebru Özkan) už Harunovi (Barış Falay) neverí ani jedno slovo! Je presvedčená, že spolu so svojou tetou Maide (Hümeyra Akbay) a Candan (Ahu Yağtu) naplánovali všetky špinavosti, ktoré teraz ničia jej rodinu, a tak sa s ním okamžite rozíde a prisahá, že už ani ju, ani synčeka už viac neuvidí. Harunovi, ktorý je v tom tentoraz úplne nevinne, sa zrúti celý svet! Keď zlomený zájde za tetou a konfrontuje ju, šokovaná Sema (Funda Dönmez) len neveriacky počúva ich emotívny rozhovor, ktorý Hatice (Güneş Hayat) duchaprítomne nahrá na mobil. Özkan pripraví Cihanovi ďalší dnešného dňa. Dôvod je však, žiaľ, rovnaký – novinky o Denizovi. Ťažko povedať, kvôli čomu Özgürovi (Efecan Şenolsun) stále viac a viac tečú nervy - či kvôli Hazal (Alina Boz), ktorá naňho stále viac a viac tlačí a doslova ho dokopala do zásnub, o ktoré nestojí, alebo kvôli tehotnej expriateľke Yeliz, ktorá odmieta odísť z jeho života...? Keď Cihan zakáže Denizovi akýkoľvek ďalší kontakt s Cansu a svojej ochranke prikáže, aby ho už nikdy viac nepustili do vily, Cansu je zdrvená. No ešte viac ňou otrasie strašná pravda, ktorú na ňu otec vzápätí vychrlí v snahe otvoriť jej oči.

Všetci vo vile sú v šoku. Teda... S výnimkou Hazal, samozrejme. Tá by totiž teraz najradšej tancovala od radosti! Kým Ayşe (Şükran Ovalı) pomáha Cihanovi vyrovnať sa s množstvom negatívnych udalostí v jeho živote, Cansu sa vytratí na stretnutie s Denizom, aby sa uistila, či a za akých podmienok vlastne chce v tomto vzťahu pokračovať... Ozan (Burak Tozkoparan) sa po zrelej úvahe vyberie za úplatným psychiatrom, ktorý ho na žiadosť mamy a dedka (Civan Canova) zavrel do blázinca, a nechá si vystaviť doklady o vlastnej nesvojprávnosti, vďaka ktorým by Cihan mohol vysúdiť späť jeho akcie. Otcova reakcia ho však poriadne prekvapí... Prekvapený, a ešte ako, je aj Özkan, keď za ním do Enginovej dielne príde Sevinç (Başak Akbay) a na jeho kajúcnu spoveď a školácke vyznanie lásky mu odpovie, že i ona ľúbi jeho! Hoci Ozan príde na stretnutie, o ktoré ho požiada Candan, neverí ani jednému slovu, ktoré vypustí z úst – jej prosby o odpustenie a vyznania lásky ho nechajú úplne chladným!

Maide skrsne v hlave ďalší zlý plán na zničenie Cihana – s využitím Hazal. A krátko na to sa jej malým zázrakom podarí dať znova dokopy Haruna a Dilaru. Hazal jasá, že i jej pričinením je vzťah Cihana a Cansu na bode mrazu. Čím viac sa ju totiž otec snaží aj proti jej vôli chrániť, tým viac sa mu milovaná dcéra vzďaľuje...

Sledujte v stredu, 13. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na