DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 205. a 206. epizóda

14. 11 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 205. a 206. epizóda
Vymenené životy: 205. a 206. epizóda Foto: Global Agency

Keď sa Hazal rozhodne prisťahovať k Özgürovi, jeho rázne „Nie!“ neunesie. Schmatne zo stola nôž a...

Hazal (Alina Boz) je taká nešťastná z toho, ako hrozne vypáli jej rozhovor s otcom (Erkan Petekkaya), že keď sa k nej na ulici opäť priplichtí zaláskovaný Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu), okrem všetkého pohŕdania a hnevu mu vykričí niečo ešte o čosi krutejšie... Aby zomrel! Yelizin besniaci otec pritlačí na Özgüra (Efecan Şenolsun) - so zbraňou namierenou na jeho hlavu mu prikáže hneď na druhý deň sa oženiť s jeho tehotnou dcérou, lebo inak...! Maide (Hümeyra Akbay) začne panikáriť, keď jej Sema (Funda Dönmez) povie, že Hatice (Güneş Hayat) je preč. Z domu totiž nezmizla len ona... Keď Rahmi (Civan Canova) zistí, že Cansu (Leyla Tanlar) ušla z domu, okamžite zalarmuje Cihana. Teatrálna Keriman (Nursel Köse), ktorá medzičasom dorazila do vily, dá zase okamžite vedieť Özkanovi (Tolga Tekin)... Pre Ayşe (Şükran Ovalı) je odhalenie pravej identity jej pacientky Hatice priveľkým šokom. Nemá silu čeliť ani jednej zo svojich mám, musí od oboch skrátka preč – a to hneď! Ak si Cihan myslel, že správa o tom, že Cansu a Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) sa chcú dnes tajne vziať, je tým najhorším, čo sa mohol dozvedieť, príšerne sa zmýlil. To, čo sa dozvie od Burhana o svojom otcovi a milovanej nebohej sestre ho totiž úplne pripraví o pevnú zem pod nohami... Šťastný úsmev na tvárach mladých novomanželov razom vystrieda vzdorovitý výraz, keď sa krátko po obrade v sále zjaví Özkan so spýtavo-nesúhlasným pohľadom... Keď sa Hazal rozhodne bez varovania či opýtania prisťahovať k Özgürovi, jeho rázne „Nie!“, doplnené pravdou o tehotnej expriateľke a zbabelými kopačkami, neunesie. Schmatne zo stola nôž a... Bodne!

Ozanovi (Burak Tozkoparan) sa podarí ukážkovo podviesť Candan (Ahu Yağtu). Dostane ju totiž preč z krajiny a zároveň ju pripraví o všetky peniaze! Guľka, ktorou chce zahanbený Rahmi ukončiť svoj život priamo pred Cihanovými očami, nešťastne zasiahne iný cieľ – s fatálnymi následkami pre všetkých zúčastnených... Je to neuveriteľné, no od tragických udalostí onej strašnej noci ubehol medzičasom už celý rok. V životoch Gürpınarovcov, Gülpınarovcov a ich priateľov i nepriateľov sa mnohé zmenilo. Vo vile dnes spolu šťastne žijú Dilara (Ebru Özkan) s Harunom (Barış Falay) a malým Alazom. Zlomený Cihan ďaleko od Istanbulu hľadá sám seba i nový zmysel života. Rodinnej firme šéfujú Hazal a Ozan, hoci sa stále neznášajú. Keriman pracuje v Dilarinom obchode, z Maide a Hatice sú dnes najlepšie priateľky a Rahmi... Je nezvestný. Cansu a Deniz sú síce spolu rovnako šťastní ako v prvý deň, no nad ich manželstvom sa pomaličky začínajú sťahovať mraky!

Do Istanbulu sa v tichosti a nenápadne vracia Candan, rozhodnutá obrátiť životy nenávidených Gürpınarovcov opäť raz hore nohami. Zhruba v rovnakom čase a s úplne rovnakým úmyslom, no s poriadnym treskom, dorazí ešte niekto... Dilarina sestra Asuman (Mine Tugay).

Sledujte vo štvrtok, 14. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na