DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 207. a 208. epizóda

15. 11 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 207. a 208. epizóda
Vymenené životy: 207. a 208. epizóda Foto: Global Agency

Harun, žiaľ, vôbec neberie vážne Dilarino varovanie, že Asuman je veľmi nebezpečná žena...

Kto by si bol pomyslel, že z kedysi uznávanej právničky Candan (Ahu Yağtu) bude jedného dňa... Kuriérka? A nie hocijaká, zo zahraničia totiž do Turecka pašuje šperky – na vlastnom tele! Asuman (Mine Tugay) zahrá pred Dilarou (Ebru Özkan) dojímavé divadielko – vraj za jej neodpustiteľný výstup na oslave môže len to, že si nedala svoje lieky... Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) a Cansu (Leyla Tanlar) sú nekonečne šťastní – až tri tehotenské testy totiž potvrdia, že už onedlho sa po prvý raz stanú rodičmi! Maide (Hümeyra Akbay) sa neustále umára myšlienkami na nebohú Ayşe (Şükran Ovalı). O to ťažšie nesie, že na rozdiel od nej sa Harun (Barış Falay) dokázal vo svojom živote pohnúť ďalej – a kým ona trúchli, on sa už znovu usmieva. Preto prisahá, že keďže on Cihana (Erkan Petekkaya) nezabil... Znesie ho zo sveta ona! Hoci sa Dilara veľmi teší, keď jej Cansu oznámi, že čaká dieťatko, neubráni sa obavám, či ešte nie je priskoro, či jej dievčatko nie je na materstvo primladé... Asuman veľmi pobaví, keď zistí, že vo vile existuje čosi ako nepísané embargo na Cihanovo meno. Keriman (Nursel Köse) šalie od radosti, keď zistí, že Cansu je tehotná. Viac vedľa z tejto novinky je hádam už len budúci dedo Özkan (Tolga Tekin), ktorý v eufórii nedá pozor a rozmláti auto dôležitého klienta! Ešteže mu pomôže svat Burhan, ktorý ide náhodou okolo... Ozan (Burak Tozkoparan) už má plné zuby Hazal (Alina Boz) a jej krutovlády vo firme, preto sa jej rozhodne uštedriť menšiu lekciu – a ona jeho umne nahodenú udičku zhltne aj s navijakom!

Nik zatiaľ nevie, že pred rokom Maide zachránila Hazal krk, keď jej muži odstránili všetky stopy krvavého incidentu s Özgürom (Efecan Şenolsun) – a odvtedy ju má dokonale pod palcom! Keď sa Keriman konečne zoznámi s Burhanom, len slepý by nevidel, ako je z neho namäkko... Asu určite plánuje niečo mimoriadne odporné! Prečo inak by sa snažila poštvať proti Dilare Hazal a vraziť klin i medzi svoju sestru a Haruna, ktorý, žiaľ, vôbec neberie vážne Dilarino varovanie, že Asuman je veľmi nebezpečná žena... Maide poverí Çağataya (Serdar Yıldırım) kúpou rezidencie, o ktorú má podľa Hazal záujem Ozan, a nájdením Rahmiho (Civan Canova), ktorého chce uškrtiť vlastnými rukami! Harun každým dňom viac a viac žiarli na Dilaru – a chvíľami sa úplne prestáva ovládať... V Ozanovi by sa krvi nedorezal, keď mu oznámia, že pravdepodobne našli telo jeho starého otca.

Cihan netuší, že i ďaleko od Istanbulu sa okolo jeho krku krôčik po krôčiku sťahuje pomyselná slučka Maidinej nenávisti! No i tak zázrakom unikne atentátu vraha, ktorého naňho pomstou posadnutá stará žena najala...

Sledujte v pondelok, 18. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na