DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 209. a 210. epizóda

19. 11 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 209. a 210. epizóda
Vymenené životy: 209. a 210. epizóda Foto: Global Agency

Hnusoba Asu akoby sa vyžívala v zraňovaní najbližších - inak by sa nevypytovala na Cihana práve Cansu...

Cihanov (Erkan Petekkaya) návrat do Istanbulu má trpkú príchuť, keďže sa vracia kvôli identifikácii mŕtveho muža, ktorým by mohol byť jeho dlho nezvestný otec Rahmi (Civan Canova)... V márnici sa však našťastie ukáže, že hoci papiere, ktoré mal nebohý pri sebe, patria Rahmimu, telo v chladiacom boxe nie! Dilara (Ebru Özkan) nechápe, prečo Harun (Barış Falay) zrazu tak príšerne žiarli na každého muža, ktorý sa vyskytne v jej blízkosti – napokon, manželmi sú už temer rok... Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) nie je dvakrát nadšený, že je u nich teraz, keď je Cansu (Leyla Tanlar) tehotná, uvravená Keriman (Nursel Köse) v podstate nostop. A dokonca už aj vybrala chlapčenské i dievčenské meno pre ich bábätko, akoby k tomu oni dvaja hádam ani nemali čo povedať! Prefíkaná Asuman (Mine Tugay) sa šikovne vtiera Hazal (Alina Boz) – a pritom ju nenápadne hucká proti mame... Engin (Ayhan Bozkurt) je už naozaj zúfalý z toho, ako sa naňho Hacer prilepila. A ešte zúfalejší z toho, že zjavne odmieta prijať realitu a stále verí, že si ju jedného dňa vezme! Dilara síce skormútenému Harunovi odpustí jeho neopodstatnenú žiarlivosť, no nedokáže sa zbaviť nie celkom neopodstatnených obáv, že to nebolo naposledy... Ozan (Burak Tozkoparan) je veľmi nešťastný, že Cihan nielenže chce už onedlho znovu odísť z Istanbulu, ale navyše si utrápene sype popol na hlavu, pretože vraj nie je - a ani nikdy nebol - dobrý otec. Özkan (Tolga Tekin) naivne verí, že jeho svat Burhan (Taner Turan) možno nikdy nebude chcieť späť peniaze, ktorými mu svojho času zachránil krk. O to tvrdšie a boľavejšie tak bude jeho pristátie v realite!

Hnusoba Asu akoby sa doslova vyžívala v zraňovaní najbližších - inak by sa totiž len ťažko tak „nenápadne“ vypytovala na Cihana práve Cansu, keď veľmi dobre vie, že sa pred rokom rozišli v zlom a odvtedy spolu vôbec nie sú v kontakte...! Maide (Hümeyra Akbay) poriadne vyčistí žalúdok Hazal kvôli extrémne predraženej kúpe bezcennej nehnuteľnosti, o ktorú Ozan tak šikovne fingoval záujem. A preventívne ju opäť postraší, že stačí málo a nôž, ktorým pobodala Özgür (Efecan Şenolsun), skončí na polícii! Keriman poriadne rozladí, keď zistí, že jej nový idol Burhan žije v spoločnej domácnosti s priateľkou İnci (Nurhayat Boz). Hazal vďaka Cihanovi aspoň na sekundu zabudne na spory s Ozanom i všetky ostatné problémy, ktoré jej prerastajú cez hlavu. Ktovie, ako by sa asi zatvárila, keby vedela, že Maide jej po celý čas klame a nehanebne ju využíva, pretože Özgür... Stále žije! Ozan i Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) sú vydesení, keď im Cihan povie, že jeho jachta vybuchla. Na rozdiel od neho totiž neveria, že šlo o nehodu.

Stačí jediný rozhovor s arogantnou Hazal a Ozanovho šarmantného priateľa Mithata (Sarp Can Köroğlu) razom prejde chuť pracovať vo firme Gürpınarovcov! Kým Cansu sa veľmi teší, že jej milovaný ocko sa vrátil domov, Deniza ochromuje veľký strach o jeho lásku, ktorú zrádza zdravie...

Sledujte v utorok, 19. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na