DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 211. a 212. epizóda

20. 11 2019 00:45 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 211. a 212. epizóda
Vymenené životy: 211. a 212. epizóda Foto: Global Agency

Deniz hneď vie, že musí Cansu urýchlene odviesť do nemocnice, keď sa mu v bezvedomí zvezie do náručia...

Özkan (Tolga Tekin) by sa najradšej prefackal, pretože nielenže mal Engin (Ayhan Bozkurt) pravdu, že bude musieť Burhanovi (Taner Turan) do haliera splatiť celý 400-tisícový dlh, ale zároveň spravil nedobrovoľného dlžníka i zo svojho najlepšieho priateľa... Cansu (Leyla Tanlar) je veľmi šťastná, že sa po takom dlhom čase opäť smie vidieť otca (Erkan Petekkaya), no zároveň tiež veľmi smutná, pretože Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) nejde s ňou. A tak keď jej zatrpknutý Cihan odmietne napriek opakovaným zúfalým prosbám a horúcim slzám odpustiť, neveľmi úspešne sa ju pokúsi utešiť rovnako nešťastný Ozan (Burak Tozkoparan). No Deniz má veľmi vážny dôvod, prečo teraz nie je so svojou milovanou ženou... Práve totiž sedí v ambulancii jej lekára, ktorý sa ho snaží citlivo no dôrazne pripraviť na možnosť, že podľa príznakov, ktoré pozoroval pri poslednom vyšetrení, Cansu zrejme trpí veľmi vážnym neurologickým ochorením! Dilara (Ebru Özkan) zájde za Cihanom a požiada ho, aby ich dcéru už viac netrápil, no nepochodí. Cihan sa totiž cíti ublížene a v polohe trpiaceho, ktorému všetci ubližujú a nik nerozumie, sa zjavne cíti nadmieru spokojne... Asuman (Mine Tugay) celá šťastná Harunovi (Barış Falay) ešte zahorúca vyzvoní, že Dilara šla za Cihanom - aby sestru a jej manžela rozoštvala! Maide (Hümeyra Akbay) sa úplne zosype, keď si v novinách prečíta správu o výbuchu Cihanovej jachty. Dozvie sa totiž, že na palube bol v čase explózie malý chlapec, ktorý pri nej zahynul!

Hoci sa Cansu zlostí a snaží sa ho presvedčiť, že to so strachom o ňu len zbytočne preháňa, Deniz hneď vie, že ju musí urýchlene odviesť do nemocnice na vyšetrenie, keď sa mu v bezvedomí zvezie do náručia... Hazal (Alina Boz) neskutočne rozladí, keď sa od prostorekej Asu dozvie, že je Cansu tehotná. Keď Cihan s Ozanom zájdu vyjadriť účasť rodičom chlapca, ktorý zomrel na Cihanovej jachte, prekvapí ich, keď im chlapcov zdrvený otec odovzdá obálku plnú peňazí – mysliac si, že ich ako odškodnenie poslal práve Cihan. To totiž znamená jediné... Že výbuch Cihanovej lode nebol nehoda, ale atentát! Horkokrvný Ozan vôbec nepochybuje o tom, že vinníkom je Harun, preto svoj zúrivý hnev a odpor hneď aj príde vykričať mame do vily. Tá pred ním síce manžela bráni a odmieta uveriť, že by mohol mať prsty v takej nepredstaviteľnej špinavosti, no celkom istá si tým nie je... Keriman (Nursel Köse) sa zo všetkých síl snaží urobiť na Burhana dojem – najmä tým, že pred ním neustále zhadzuje İnci (Nurhayat Boz)...

Vzťah Dilary a Haruna prechádza vážnou krízou, za ktorú môžu v rovnakej miere nedôvera, žiarlivosť, tajnosti, lži a... Asu. No rozhodne mu neprospeje ani Harunov šialený nápad požiadať Keriman, aby mu donášala!

Sledujte v stredu, 20. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na