DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 213. a 214. epizóda

21. 11 2019 00:40 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 213. a 214. epizóda
Vymenené životy: 213. a 214. epizóda Foto: Global Agency

Deniz, Cihan a Dilara s narastajúcimi obavami o Cansu cítia, že len všetci spolu dokážu čeliť tomu, čo príde...

Opäť sa raz potvrdí pravdivosť starého známeho príslovia vrana k vrane sadá... Ukáže sa totiž, že Asuman (Mine Tugay) a Candan (Ahu Yağtu) sú priateľky! Vďaka Yıldırımovej (Ertuğrul Postoğlu) neúnavnej snahe sa Cihanovi (Erkan Petekkaya) konečne dostane do rúk neotrasiteľný dôkaz o Burhanovom (Taner Turan) pravom ja! Ozanovi (Burak Tozkoparan) sa napokon predsa len podarí presvedčiť Mithata (Sarp Can Köroğlu), aby prijal miesto finančného riaditeľa vo firme. Asi veľmi neprekvapí, že keď sa to dozvie Hazal (Alina Boz), ktorá Mithata od prvej chvíle nemôže ani cítiť, poriadne ju to rozhodí! Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) je prekvapený, keď ho svokor Cihan požiada o stretnutie. No jeho opatrná radosť razom ustúpi veľkému žiaľu a hnevu, keď zistí prečo. Keď sa krátko nato Burhana na rovinu opýta, čo z toho, čo práve zistil, je pravda... Stačí mu jediný pohľad do jeho očí a vie, že už viac nemá otca! Cansu (Leyla Tanlar), ktorá si ich rozhovor nechtiac vypočuje, to zlomí. Preto sklamaná a nahnevaná zájde za otcom, ktorému vykričí všetok svoj žiaľ a... To, že tak, ako sa on predtým vzdal jej, sa teraz ona vzdáva jeho! Dilara (Ebru Özkan) a Harun (Barış Falay) s malým Alazom strávia príjemné popoludnie v detskom kútiku, Candan a Asu zase v salóne krásy. Krátko nato však obe sestry dobrá nálada prejde na veľmi, veľmi dlhý čas. Ukáže sa totiž, že dedičstvo po matke, v ktoré dúfali... Sú len dlhy, a to naozaj veľké – aj s úrokmi temer 16 miliónov!

Neznesiteľné výčitky svedomia, nespavosť a obrovskou únavou spôsobená nepozornosť si napokon vyberú svoju daň - Maide (Hümeyra Akbay) spadne zo schodov a zraní sa! Horšie ako zlomená noha však je, že nechce ani jesť, ani užívať predpísané lieky, a tak nešťastná Hatice (Güneş Hayat), ktorá si už nevie rady, zavolá Harunovi... Özkan (Tolga Tekin) je síce nešťastný, že je stále viac a viac len bábkou v Burhanových rukách, no vzdorovať mu sa neodváži, na to je skrátka priveľký zbabelec – dokonca aj keď ide o špicľovanie jeho dobrého priateľa Cihana! Keďže Cansu tvrdohlavo odmieta ísť na magnetickú rezonanciu, ktorá by mohla odhaliť príčinu jej zdravotných problémov, čoraz utrápenejší Deniz zájde za Cihanom. Spolu potom navštívia neurológa, ktorý má pre nich hneď dve strašné správy. Prezradí im, o akú diagnózu podľa neho u Cansu ide – a že ak sa nemýli, budú musieť jej tehotenstvo ukončiť!

Táto správa je taká šokujúca, taká zdrvujúca... Že Cihan skrátka musí okamžite informovať exmanželku Dilaru. Len všetci spolu totiž dokážu čeliť tomu, čo príde...

Sledujte vo štvrtok, 21. novembra, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na