DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 215. a 216. epizóda

22. 11 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 215. a 216. epizóda
Vymenené životy: 215. a 216. epizóda Foto: Global Agency

Hoci sa Hazal a Mithat spočiatku nemohli ani vystáť, dnes to medzi nimi naozaj ukážkovo iskrí...

Ak si Burhan (Taner Turan) myslel, že aroganciou a siláckymi rečami naženie Cihanovi (Erkan Petekkaya) strach, riadne sa sekol. A nepomôže mu ani to, keď na Cihana vytiahne zbraň! Asuman (Mine Tugay) sa snaží ďalšími hlúpymi, akože nevinnými poznámkami opäť poštvať Haruna (Barış Falay) proti Dilare (Ebru Özkan). Na chvíľu síce zmĺkne, keď zistí, že sa jej sestra stretáva s exmanželom, pretože sa boja o Cansu (Leyla Tanlar), ktorá je zrejme chorá. No svoju pravú, chladnú, zákernú a krutú tvár čiastočne ukáže už o chvíľu, keď vytresne, že podľa nej si robia zbytočné starosti a jej neteri určite nič nie je – a naplno vo chvíli, keď zistí, že v rodnom dome už nemá domov, ale je v ňom len hosťom... Po nepeknej hádke so sestrou sa preto teatrálne narýchlo zbalí a odíde z vily ako bohyňa pomsty! Özkan (Tolga Tekin) je celý nesvoj z toho, ako sa vyvíja situácia, v ktorej strede sa nedobrovoľne ocitol – v nárazníkovej zóne medzi nezmieriteľnými nepriateľmi Cihanom a Burhanom. Dilara nie je dvakrát nadšená, keď sa Harun vyberie po Asu ku kamarátke, u ktorej ju vysadil Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu). No určite by mu to nedovolila a on by zase švagrinú určite radšej prenechal je osudu, keby čo i len tušili, kto tá kamarátka je.. Správne, Candan (Ahu Yağtu)! No osud je dnes z neznámeho dôvodu k obom potvorám mimoriadne zhovievavý, a tak sa im opäť všetko prepečie... Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu) trhá srdce, ako Cansu zakaždým žiaria oči, keď hovorí o budúcnosti s bábätkom. Desí ho, že jeho láska už onedlho možno zistí, že žiadnu nemá. Hoci sa Hazal (Alina Boz) a Mithat (Sarp Can Köroğlu) spočiatku nemohli ani vystáť, dnes to medzi nimi naozaj ukážkovo iskrí... Deniz a Cihan vedia, že budú musieť Cansu zaskočiť nepripravenú, aby ju konečne dostali do nemocnice na magnetickú rezonanciu. A presne to i urobia!

Maide (Hümeyra Akbay) sa cíti príšerne opustená. Veľa si sľubovala od návratu domov, na vidiek, no keď zistí, že vlastne už ani nemá kam, je ešte nešťastnejšia a zúfalejšia... Dobrá nálada Cihana a Deniza razom prejde, keď sa Cansu zrazu zatvári vydesene a márne sa snaží sformulovať nejakú vetu. Zdá sa, že lekár mal pravdu, keď ich varoval, že je ešte predčasné oslavovať. Cihan preto na svoju jachtu pozve Özkana a povie mu všetko o možnom ochorení ich dcéry... Asuman zvedavo načúva za dverami, keď sa Harun pokúsi presvedčiť Dilaru, aby už odpustila Maide a dala jej druhú šancu. Keď Ozan (Burak Tozkoparan) zistí, že krátko pred atentátom na jeho otca odletel do tej oblasti Çağatay (Serdar Yıldırım), berie to ako potvrdenie svojich najhorších podozrení. Preto poverí Bahtiyara (Bahtiyar Demir) dôležitou úlohou... Keď si Mithat všimne, aká je Hazal sklamaná, že odchádza z práce, práve keď ona prichádza, s neskrývaným pobavením v tvári ju pozve na kávu.

Návšteva u Maide sa príšerne zvrtne, keď sa dostaví nepozvaný hosť – Ozan. Keď totiž zúrivo konfrontuje Haruna s hrôzou, ktorú práve odhalil, Maide sa prizná k svojim hriechom a vzápätí skolabuje! No tá najväčšia a najbolestnejšia rana ju ešte len čaká – keď jej zlomený Harun povie, aký nekonečne sklamaný z nej je a že už nikdy neuvidí ani jeho, ani malého Alaza...

Sledujte v pondelok, 25. novembra, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na