DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 217. a 218. epizóda

26. 11 2019 00:50 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 217. a 218. epizóda
Vymenené životy: 217. a 218. epizóda Foto: Global Agency

Zdá sa, že osud má s Cihanom svoje plány – a ich súčasťou je zjavne i krásna a tajomná Selma!

Keď Dilara (Ebru Özkan) príde povedať Cihanovi (Erkan Petekkaya), čo sa práve dozvedela, on už to vie, od Ozana (Burak Tozkoparan). A rovnako ako jeho syn i on verí, že vinníkom je Harun (Barış Falay), ktorému by najradšej vykrútil krk! Najhoršie však je, že tomu zjavne začína veriť i Dilara... Hazal (Alina Boz) soptí, keď „káva s Mithatom (Sarp Can Köroğlu)“ vôbec nedopadne podľa jej predstáv. Lenže Asu nemá čas na to, aby jej radila v záležitostiach srdca. Po prví totiž žiadne nemá a po druhé... Práve prevrátila vilu hore nohami a objavila pritom Harunov denník, plný jeho snov, túžob i bolesti! Mithat dokonale odškodní Hazal za tú zbabranú kávu, keď ju pozve večer na párty do vychyteného podniku v centre. Harun sa márne snaží udobriť sa s Dilarou, ktorá je dnes zmätená, podráždená a pripravená na hádku, nie na zmier... Cihan v súčasnej situácii nemá ani čas, ani chuť myslieť sám na seba. No zdá sa, že osud s ním má svoje plány – a ich súčasťou je zjavne i krásna a tajomná Selma (Sinem Öztürk)! Hazal je nešťastná, keď jej Maide (Hümeyra Akbay) pokazí sľubne sa vyvíjajúci večer s Mithatom. No nemá silu vzdorovať jej... Asu (Mine Tugay) poriadne zaskočí Haruna, keď po ňom, predstierajúc účasť a pochopenie, nečakane vyštartuje...

Hoci Asuman predstiera zdesenie, v skutočnosti ju veľmi pobaví, keď polícia zatkne Haruna za pokus o vraždu Cihana a vraždu malého chlapca, ktorý bol v čase explózie na palube jeho jachty. Keď ešte zahorúca zavolá túto novinku Candan (Ahu Yağtu), začujú ju Sema (Funda Dönmez) s Emine... No Asu, tak ako vždy, tichý triumf nestačí. Potrebuje triumfovať na celej čiare, a preto sa ponáhľa teatrálne o všetkom informovať Dilaru priamo pred potenciálnymi klientmi, o ktorých jej sestra vzápätí príde! Deniza (Ceyhun Mengiroğlu) veľmi trápi, že keď čo i len spomenie návštevu lekára, s Cansu (Leyla Tanlar) razom vôbec nie je reč... Harun nie je žiadny hlupák, preto rýchlo pochopí, že za Dilarinou zdržanlivosťou sa skrýva jej narastajúca nedôvera k nemu a pochybnosti o jeho charaktere. Láme mu to srdce, a tak jej navrhne rozvod! A Dilarina odpoveď mu vyrazí dych... Burhan (Taner Turan) zdesene sleduje, ako jeho vystrašená nevesta doslova skamenie uprostred vozovky, neschopná pohybu – a vzápätí do nej narazí motorka!

Cansu z nehody našťastie vyviazne len s pár odreninami, no Deniz a Cihan tušia, že lekári ju domov tak skoro nepustia... Dilara sa úplne zosype, keď lekár jej a Cihanovi povie, že Cansu by mohla mať Parkinsonovu chorobu a že ak sa diagnóza potvrdí a stav ich dcéry sa zhorší... Budú musieť jej tehotenstvo prerušiť. Nanešťastie Keriman (Nursel Köse) Dilaru odfotí práve vo chvíli, keď sa ju Cihan pokúša upokojiť – a fotku vzápätí pošle Harunovi!

Sledujte v utorok, 26. novembra, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na