DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 219. a 220. epizóda

27. 11 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 219. a 220. epizóda
Vymenené životy: 219. a 220. epizóda Foto: Global Agency

Gülseren by bola určite veľmi šťastná, keby videla, že z jej dcér sú dnes konečne sestry, ako si vždy priala...

Keď nešťastný Özkan (Tolga Tekin) po rozhovore s Cihanom (Erkan Petekkaya) povie i Keriman (Nursel Köse), čo sa deje, v ich malom bytíku po prvý raz po veľmi dlhom čase nepočuť žiadne hlúpe hlučné hádky, ale len tiché modlitby a bezmocné vzlyky... Harun (Barış Falay) sa dozvie, že ho udal Ozan (Burak Tozkoparan). Aby sa Dilara (Ebru Özkan) zbytočne netrápila, rozhodne sa to pred ňou zatajiť... Keď Maide (Hümeyra Akbay) zavolá Burhanovi (Taner Turan), spočiatku vôbec nemá záujem sa s ňou baviť. No keď zistí, s kým má tu česť a o čo tejto húževnatej starej dáme vlastne ide... Stanú sa z nich spojenci v ľútom boji s rodinou Gürpınarovcov! Mithat (Sarp Can Köroğlu) je prekvapený, keď zrazu spozná inú Hazal (Alina Boz) – nezvyčajne tichú a zahanbenú, že k sestre (Leyla Tanlar), ktorá je na tom zle, si dodnes nedokázala nájsť cestu... Cansu zo strachu, že by mohla prísť o dieťatko, pred Denizom (Ceyhun Mengiroğlu) len predstiera, že berie lieky. Tajne ich však vypľúva... Burhan je otrasený, keď mu Keriman v slabej chvíli vyzvoní, čo je s Cansu! Gülseren (Nurgül Yeşilçay) by bola určite veľmi šťastná, keby videla, že z jej dcér sú dnes konečne sestry, ako si vždy priala... Celoštátna televízia vo večernom spravodajstve prinesie rozsiahlu reportáž o útoku na Cihana, smrti nevinného dieťaťa a podozrení, že za tým stojí Harun. Všetci, ktorých sa to týka, no dosiaľ o tom nevedeli, sú v hlbokom šoku. Sema tuší, kto asi dal tip médiám, no poslúchne Emine a nechá si to pre seba. Zatiaľ.

Dilara si konečne uvedomí, aká nespravodlivá a krutá bola k Harunovi. Ospravedlní sa mu - a on jej, ako vždy, odpustí. No je nepochybne len otázkou času, kedy ich už i tak dosť vážne naštrbený vzťah postihne ďalšia kríza – či už kvôli Cihanovi, na ktorého Harun stále nezvládateľne žiarli, alebo Asuman (Mine Tugay), ktorá si na sestrinho manžela zjavne brúsi zuby... Özkana (Tolga Tekin) temer vystrie, keď zistí, že sa jeho strelená sestra zahľadela do Burhana! Po tom, čo sa dozvedeli od İnci (Nurhayat Boz) sa Deniz a Cansu rozhodnú dať Burhaovi ešte jednu šancu. Netušia, žiaľ, že im İnci klamala! Hazal je síce nadšená, keď ju Mithat opäť pozve von, no menej už miestom, ktoré vyberie pre ich rande – skromnou a jednoduchou prístavnou reštauráciou... Burhan a Maide plánujú uštedriť Cihanovi ďalší zničujúci úder, z ktorého sa len tak nespamätá. A mienia na to využiť tromf menom Rahmi (Civan Canova)! Tajomná Selma (Sinem Öztürk) rozohrá zvláštnu hru s Cihanom a Harunom. Krátko po sebe totiž oboch navštívi - a jednému i druhému navrhne, že bude preňho pracovať a pomôže mu zničiť jeho protivníka!

Ozana nepredstaviteľne rozhnevá, keď zistí, že kvôli Hazal prišla ich spoločnosť o zákazku a obrovský balík peňazí. Verí, že jeho sestra to opäť urobila pre Maide, preto je rozhodnutý usvedčiť ju akýmkoľvek spôsobom!

Sledujte v stredu, 27. novembra, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na