DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 221. a 222. epizóda

28. 11 2019 01:00 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 221. a 222. epizóda
Vymenené životy: 221. a 222. epizóda Foto: Global Agency

Ozan a Cihan sú v šoku, keď si vypočujú telefonát Hazal a Maide a zistia, čím Harunova teta Hazal vydiera!

Hoci je Asu (Mine Tugay) technicky úplne bez prostriedkov, nebráni jej to kúpiť si hriešne drahé auto. Teda, presnejšie... Vybrať si temer polmiliónové auto a drzo zavolať Harunovi (Barış Falay), aby jej naň poslal peniaze! Na jej veľkú smolu je však s Harunom vo chvíli, keď mu zazvoní telefón, práve Dilara (Ebru Özkan) – a tá sestru rázne uzemní! Na Ozanovu (Burak Tozkoparan) žiadosť sa jeho kamarát hacker napichne do Hazalinho (Alina Boz) mobilu i laptopu. Až keď Selma (Sinem Öztürk) ukáže Cihanov (Erkan Petekkaya) dôkazy, ktoré v posledných rokoch nazbierala proti Harunovi a povie mu úplne všetko o tom, ako zničil ju a jej manžela, ktorý vo väzení, kde sa ocitol Harunovým pričinením, spáchal samovraždu, rozhodne sa s ňou spolupracovať. Maide (Hümeyra Akbay) si zaplatí v médiách celostranový inzerát, v ktorom ponúka za dolapenie Rahmiho (Civan Canova) rovný milión lír. Paradoxne práve vďaka tomuto inzerátu Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) zistí, že starému otcovi svojej manželky (Leyla Tanlar) po celý čas krivdil a že za smrť jeho mamy Nergis (Suna Dizdar) v skutočnosti môže jeho vlastný otec (Taner Turan)... Ozan a Cihan sú v šoku, keď si vypočujú telefonát Hazal a Maide a zistia, čím Harunova teta Hazal vydiera! Záznam tohto hovoru si o niečo neskôr neveriacky vypočujú i Dilara s Harunom, ktorému vďaka jeho zákernej tete opäť raz prischne nezaslúžený Čierny Peter... Cansu vyhľadá svojich príbuzných z maminej strany, aby zistila, či niekto z jej rodiny nemal rovnakú diagnózu ako ona. Cihan trvá na tom, aby sa šla Hazal sama udať na políciu. Docieli tým, žiaľ, jediné – na smrť vystrašená Hazal spanikári a ujde!

Zdá sa, že potvorke Keriman (Nursel Köse) sa konečne podarí urobiť na Burhana presne taký dojem, aký chcela. No ktovie, či by sa okolo neho krútila rovnako, ak by vedela, že krátko predtým navrhol İnci (Nurhayat Boz), aby sa k nemu nasťahovala! Cansu tají strašnú pravdu o svojej chorobe aj pred Denizom – je totiž pripravená riskovať vlastný život, len aby neohrozila ten svojho dieťatka! Maide predstiera, že nie je monštrum a na dôkaz pošle Dilare zakrvavený nôž. No kým Dilara tomuto prázdnemu gestu naivne uverí, Harunovi tuší, že je to len bluf – že jeho krutá a zatrpknutá teta im poslala len bezcennú kópiu a ten pravý dôkaz Hazalinho fatálneho zlyhania niekde ukryla! Nech sa Asuman snaží, ako len vládze, Dilara jej nezhltne jej predstieranú účasť – až pridobre ju totiž pozná. Hazal je zúfalá, keď sa jej, akoby toho už i tak nemala dosť, v noci, doslova uprostred ničoho, pokazí auto. Keďže neverí nikomu z rodiny, s malou dušičkou zavolá jedinému človeku, ktorému ešte dôveruje, a požiada ho o pomoc... Mithatovi (Sarp Can Köroğlu). Našťastie už spí, keď sa na ňu prídu pozrieť Cihan s Ozanom, ktorí si o ňu robia obrovské starosti a ktorým Mithat chlapsky priznal, že jej poskytol útočisko – a na druhý deň už je všetko inak, opäť vďaka Mithatovi, ktorý má na problémovú smoliarku Hazal nečakane dobrý vplyv...

Asu robí možné aj nemožné, aby sa čoraz nešťastnejšiemu Harunovi dostala pod kožu. Využíva preto každú chvíľočku, keď jej sestra vytiahne päty z domu!

Sledujte vo štvrtok, 28. novembra, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na