DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 223. a 224. epizóda

29. 11 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 223. a 224. epizóda
Vymenené životy: 223. a 224. epizóda Foto: Global Agency

Cihanovi sa zrúti celý svet, keď sa dozvie, že Cansu je naozaj chorá, vie to a rozhodla sa to pred nimi tajiť.

Selma (Sinem Öztürk) naďalej predstiera, že za slušnú sumičku pomôže Harunovi (Barış Falay) zničiť Cihana (Erkan Petekkaya). Asu (Mine Tugay) je naozaj neuveriteľne krátkozraká... Inak by totiž len ťažko ešte zahorúca vyklebetila Candan (Ahu Yağtu), že jej neter (Alina Boz) niekoho zabila – a ak by to predsa len i tak urobila, aspoň by si dala dobrý pozor, či ju jej „kamarátka“ nenahráva! Cansu (Leyla Tanlar) rozhodí, keď v novinách natrafí na inzerát, v ktorom Maide (Hümeyra Akbay) ponúka obrovskú odmenu za dolapenie Rahmiho (Civan Canova). Özkan (Tolga Tekin) si najneskôr vo chvíli, keď ho svat (Taner Turan) vyhrážkami prinúti stať sa jedným z jeho výpalníkov, uvedomí, že zbratať sa s Burhanom bola obrovská chyba. Možno dokonca tá najväčšia, akú kedy urobil... A absolútnu istotu získa v momente, keď ho krátko nato príde konfrontovať zať Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) a povie mu, že Burhan je mafián, ktorý zavraždil jeho nevlastného otca a spôsobil smrť jeho mamy Nergis (Suna Dizdar)! Cihanovi sa zrúti celý svet, keď sa dozvie, že Cansu je naozaj chorá, vie to a rozhodla sa to pred nimi tajiť. Keď sa ako-tak spamätá zo šoku, zájde za Dilarou (Ebru Özkan) a povie je všetko, čo vie... Nech už je Asu akákoľvek zmija, rozhodne si nezaslúži takú bolesť a potupu, ktorú jej spôsobí mafián Halil, pre ktorého pracuje Candan. Cansuino boľavé klamstvo vyjde na svetlo, keď Keriman (Nursel Köse) nešťastnou náhodou rozbije vázu, v ktorej jej neter ukrýva všetky povypľúvané tabletky!

Özkanovi a Denizovi sa situácia s vymáhaním dlhov fatálne vymkne z rúk. Burhanov dlžník totiž skončí s guľkou v tele! Keď si Cihan príde do vily po Hazal, Harun je dôrazne proti. No Hazal chce odísť – a Dilara, na ktorú je toho všetkého už akosi priveľa, neurobí nič. Napokon, Cihan je predsa Hazalin otec... Asuman nič z toho nechápe, no tentoraz naozaj nemá chuť a silu sa s kýmkoľvek hádať – ešte je skrátka príliš otrasená z toho, čo sa prihodilo jej. Cansuine symptómy sa rapídne rýchlo zhoršujú, čo však pred všetkými – a obzvlášť pred Denizom – stále úzkostlivo tají. Hazal je uveličená z luxusného apartmánového bytu, ktorý jej otec daruje. A aby bola v bezpečí, pridelí jej ako osobného ochrancu Bahtiyara (Bahtiyar Demir). Dobrá nálada Cihana raz-dva prejde, keď mu zavolá zdrvený Deniz, že práve niekoho zastrelil! Özkan, ktorý aj so zbraňou počkal na mieste činu a skončil v policajnej cele, vzal medzičasom celú vinu na seba... Ťažko povedať, čo z Denizovho rozprávania Cihana šokuje viac – či aktuálne novinky o ňom a Özkanovi, alebo správa, že jeho otec Rahmi nenesie žiadnu vinu na smrti Denizovej mamy mamy Nergis?!

Keriman temer z nôh spadne, keď ju Cihan informuje, že jej brat skončil vo väzení. Kiežby jej Cihan povedal celú pravdu – že ho tam dostal Burhan, z ktorého je taká hotová!

Sledujte v pondelok, 2. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na