DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 225. a 226. epizóda

03. 12 2019 00:55 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 225. a 226. epizóda
Vymenené životy: 225. a 226. epizóda Foto: Global Agency

Kto by si pomyslel, že slová, ktoré Hazal tak veľmi túžila počuť z jeho úst... Mithat vysloví práve dnes?

Asuman (Mine Tugay) je úplne na dne, no pred rodinou sa snaží tváriť, akoby nič. A darí sa jej to naozaj ukážkovo – hlúpymi poznámkami na Cihanovu (Erkan Petekkaya) adresu sa jej šikovne darí prehlbovať už i tak priepastnú vzdialenosť medzi Dilarou (Ebru Özkan) a Harunom (Barış Falay)! Özkan (Tolga Tekin) je dojatý, keď za ním do väzenia prídu Engin (Ayhan Bozkurt) a Keriman (Nursel Köse), aj s malým Canom. Candan (Ahu Yağtu) vôbec nechápe, prečo je k nej zrazu Asu taká nepriateľská. No nie je hlúpa, a tak si dá rýchlo dve a dve dokopy a pochopí, že jej musel ublížiť Halil... Kto by si pomyslel, že slová, ktoré Hazal (Alina Boz) tak veľmi túžila počuť z jeho úst... Mithat (Sarp Can Köroğlu) vysloví práve dnes? Harun je nadšený, keď si pri odpočúvaní Selmy (Sinem Öztürk) vypočuje jej rozhovor s Cihanom, z ktorého vyplynie, že je k nemu absolútne lojálna a Cihan tak prišiel o svoj domnelý tromf! No má to háčik... Počuje totiž len to, čo Selma, Cihan a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) chcú, aby počul! Keď si surovec Halil začne dovoľovať i k Candan, v panike siahne po noži a... Bodne. Bezpečnostný technik povie Dilare, že v jej mobile bol nainštalovaný špionážny program. A keďže, žiaľ, vôbec nepochybuje o tom, že ho doň nainštaloval Harun, je len otázkou času, kedy to medzi nimi opäť drsne zaškrípe...

Hoci počas prvej razie v skladových priestoroch Burhanovej (Taner Turan) firmy polícia vôbec nič nenašla, počas ďalšej – v skladoch, kam nechal všetko narýchlo previezť – nájdu nelegálny tovar za viac ako desať miliónov! Odkedy Dilara pozná pravdu o tom, že odpočúvanie do jej telefónu prinútila Hazal nainštalovať Maide (Hümeyra Akbay), narastajúci hnev jej temer nedovolí dýchať. Potrebuje sa s ním nejako vyrovnať, a tak zájde aj s malým Demirom Alazom za Harunovou krutou tetou a povie jej, že... Toto je naposledy, čo ho vidí! Renomovaný americký neurológ vyšetrí Cansu (Leyla Tanlar), pre ňu a jej blízkych, žiaľ, nemá dobré správy... Harun ani len netuší, že jeho teta sa už kvôli malému Alazovi rozhodla zložiť zbrane. Vie len, že ju musí nejako zastaviť, preto podnikne kroky, aby ju súd zbavil svojprávnosti. Hoci celá jej rodina na ňu tlačí, aby sa v záujme vlastného zdravia a života vzdala dieťatka, Cansu zaň bojuje ako levica! Napokon sa zlomená podvolí prianiu blízkych, aby podstúpila interrupciu... No potom ju jej bábätko kopne – a to rozhodne! Harunovo rozhodnutie zbaviť ju svojprávnosti a umiestniť do ústavu opäť prebudí v Maide niekdajšiu bojovnosť a v jej ešte pred pár minútami kajúcnom srdci sa opäť naplno rozhorí plameň nezmieriteľnej nenávisti!

Ozan (Burak Tozkoparan) prezradí mame, že mafiána Halila, ktorého vraždy sú dnes plné noviny, videl v spoločnosti jej sestry Asuman. Keriman utrpí obrovský šok, keď v bezdomovcovi spiacom na jej prahu spozná... Rahmiho (Civan Canova)!

Sledujte v utorok, 3. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na