DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 227. a 228. epizóda

04. 12 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 227. a 228. epizóda
Vymenené životy: 227. a 228. epizóda Foto: Global Agency

Hazalin život sa opäť obráti hore nohami. Polícia ju totiž zatkne za domnelú Özgürovu vraždu!

Pri pohľade na zúboženého Rahmiho (Civan Canova), pre ktorého mala vždy istú slabosť, sa Keriman (Nursel Köse) tisnú slzy do očí. Uľúti sa jej ho, preto ho vezme k sebe domov a postará sa oňho. A aby nemusela nikomu nič vysvetľovať, dokonca si vezme v práci deň voľna... Sotva sa Hazal (Alina Boz) konečne stala plnohodnotným členom vlastnej rodiny, s ktorou dlho nevedela nájsť spoločnú reč, jej život sa opäť obráti hore nohami. Polícia ju totiž zatkne za domnelú Özgürovu (Efecan Şenolsun) vraždu! Mithat (Sarp Can Köroğlu) začuje, ako zamestnanci vo firme ohovárajú Hazal, preto im poriadne vyčistí žalúdok! Nedokáže sa na nič poriadne sústrediť, preto si začne googliť všetko o Özgürovi... Keď sa Harun (Barış Falay) dozvie o zatknutí Hazal, hneď vie, odkiaľ vietor fúka. Na jeho veľkú smolu sú však všetci - Dilaru (Ebru Özkan) nevynímajúc - presvedčení, že túto špinavosť má na svedomí práve on... Rahmi je veľmi dojatý, keď zistí, že tá strelená potvora Keriman ho neplánuje udať, hoci by za to mohla dostať rovný milión! A ešte viac, keď mu nedovolí odísť... Dilaru nepredstaviteľne rozhnevá, keď Harun večer príde domov, hoci ho naozaj dosť dôrazne žiadala, aby to nerobil. Rada by mu verila, že je v tom všetkom nevinne a že dokáže Hazal zachrániť... No nedokáže to. Keď televízia večer prinesie správu o Hazalinom zatknutí, všetci je blízki, čo o tom ešte nevedeli, sú v hlbokom šoku!

Cihanovi (Erkan Petekkaya) padne zo srdca obrovský kameň, keď sa Mithatovi, pátrajúcemu na vlastnú päsť, podarí zistiť a aj potrebnými dôkazmi podložiť, že Özgür nielenže stále žije, ale že navyše v súčasnosti pod vlastným menom študuje vo Viedni na Akadémii múzických umení! Inou cestou sa k rovnakej informácii dopracuje i Harun, no jeho nádej na zmierenie s Dilarou sa vytratí rovnako rýchlo, ako para nad hrncom – keď jej totiž zavolá, čo sa práve dozvedel, Özgürova mama po rozhovore s Cihanom práve vypovedá na polícii. A tak keď Hazal prepustia z väzenia a všetci Gürpınarovci sa vyberú k Cansu (Leyla Tanlar) a Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu), Harun sa nedokáže zbaviť pocitu, že pre jeho vlastnú rodinu to znamená neodvratný koniec... Na rozdiel od všetkých ostatných Cansu zatiaľ stále nevie, že jej biologický otec Özkan (Tolga Tekin) je za mrežami. Myslí si, že je pracovne mimo mesta, a tak ani nie je veľmi prekvapená, že sa ako posledná do partie ako veľká voda dovalí len hlučná teta Keriman! Hazal a Cansu sú veľmi šťastné, že majú jedna druhú a že časy, keď si nevedeli prísť na meno a neustále si ubližovali, nechali definitívne za sebou.šoku!

Po prehýrenej noci sa Candan (Ahu Yağtu) a Asuman (Mine Tugay) aspoň na malú chvíľu podarí zabudnúť na bolesť a utrpenie uplynulých dní. No sotva dorazia domov, dostihne ich drsná realita – začnú ich totiž prenasledovať mafiáni, s ktorými obchodoval Halil!šoku!

Sledujte v stredu, 4. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na