DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 229. a 230. epizóda

05. 12 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 229. a 230. epizóda
Vymenené životy: 229. a 230. epizóda Foto: Global Agency

Hazal je veľmi šťastná a dojatá, že po všetkom tom trápení si k nej konečne začína nachádzať cestu aj Ozan.

Kým Cansu (Leyla Tanlar) je nekonečne šťastná z fotiek bábätka z posledného ultrazvuku a čerstvej novinky, že pod srdcom nosí chlapčeka, Cihan (Erkan Petekkaya), Dilara (Ebru Özkan) a Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) sa márne snažia nepodľahnúť narastajúcemu zúfalstvu a strachu z nevyhnutného. Po rozhovore s Hatice (Güneş Hayat), ktorý si tajne vypočuje aj Selma (Sinem Öztürk), Harun (Barış Falay) prehodnotí svoje pôvodné rozhodnutie a... Vezme Maide (Hümeyra Akbay) z ústavu späť domov! Cansu tuší, že na tej historke o tom, kde jej otec Özkan (Tolga Tekin) je, niečo nesedí. Preto zájde za Enginom (Ayhan Bozkurt) a po krátkom rozhovore s nič netušiacim automechanikom zistí pravdu. Veľmi ju sklame a nahnevá, že jej rodina klamala, preto otcovi Cihanovi a manželovi poriadne vyčistí žalúdok – a potom zájde za Özkanom do väzenia! Kajúcny Rahmi (Civan Canova) prezradí Keriman (Nursel Köse) celú smutné pravdu o dni, keď zomrela jeho milovaná dcéra... Hazal (Alina Boz) je veľmi šťastná a dojatá, že po všetkom tom trápení si k nej konečne začína nachádzať cestu aj Ozan (Burak Tozkoparan). Asu (Mine Tugay) je zdesená, keď zistí, že z jej nočného stolíka zmizli všetky ukryté diamanty. Myslí si, že ich vzala Dilara, no tá zjavne o ničom nevie. Zdá sa, že osud Asu a Candan (Ahu Yağtu) je tým pádom spečatený. Zatiaľ nik netuší, že Selma a Mithat sa nielenže poznajú, ale dokonca.... Spolupracujú!

Deniz márne čaká na Cansu, s ktorou dnes mali po prvý raz absolvovať tehotenské cvičenia a prípravu na rodičovstvo. Jeho nesústredený otec Burhan (Taner Turan) totiž stratil kontrolu nad vozidlom a pri havárii v ťažko dostupnom teréne on a Cansu utrpeli vážne zranenia! Po rozhovore s Ozanom si už Cihan vôbec nie je istý tým, či jeho otec Rahmi skutočne môže za smrť jeho sestry, ako tvrdil Burhan. Preto požiada Azmiho (Yaşar Kara), aby vypátra jeho nepodareného švagra alebo jeho brata a on sa tak priamo od zdroja mohol zistiť pravdu... Dôležité DVD-čko určené Dilare sa vôbec nedostane do jej rúk. Hatice (Güneş Hayat) ho totiž v dobrej viere ako na potvoru odovzdá akurát diabolskej Asuman. Harun je nešťastný, pretože Dilara už vie, že dostal Maide zo starobinca a pozerá sa teraz naňho s neskrývaným sklamaním, hnevom a... Odporom. Dokonca ho požiada, aby už nechodil domov! Keď opadne obrovská zlosť, ktorú cítila počas návštevy u Maide, pochytí Hazal hystéria, že tá krutá stará dáma možno zomrela jej vinou, keďže jej nepomohla pri astmatickom záchvate. Ešteže Mithat (Sarp Can Köroğlu) je ako vždy duchaprítomný a hneď vie, čo treba urobiť...

Candan a Asu majú pocit, že vyhrali v lotérii, keď si prehrajú to nešťastné DVD-čko, ktoré je vlastne spoveďou Maide o jej najväčších hriechoch!

Sledujte vo štvrtok, 5. decembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na