DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 233. a 234. epizóda

10. 12 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 233. a 234. epizóda
Vymenené životy: 233. a 234. epizóda Foto: Global Agency

Asu zúri, keď zistí, že jej únoscovia pracujú pre Maide. Rýchlo sa však ukáže, že obom ide o to isté – aby sa Dilara a Harun čo najskôr rozišli. A tentoraz už navždy!

Vďaka Cihanovi (Erkan Petekkaya) a Yıldırımovi (Ertuğrul Postoğlu) sa Özkan opäť dostane na slobodu. Selma (Sinem Öztürk) má pre Cihana dobré správy – vďaka hackerovi, s ktorým spolupracuje, už totiž Hazalino (Alina Boz) meno viac nefiguruje v špinavých Harunových (Barış Falay) kšeftoch! Keď sa Cansu (Leyla Tanlar) konečne preberie z kómy, rodina sa rozhodne pred ňou zatiaľ tajiť strašnú pravdu o smrti svokra (Taner Turan) a... Jej dieťatka. Asu (Mine Tugay) zúri, keď zistí, že muži, čo ju uniesli spred nemocnice, pracujú pre Maide (Hümeyra Akbay)! Prekvapivo rýchlo sa však ukáže, že obom ide v podstate o to isté – obe chcú, aby sa Dilara (Ebru Özkan) a Harun čo najskôr rozišli. A tentoraz už navždy! Candan (Ahu Yağtu) je veľmi sklamaná, že Asu uverila tej potvore Maide, hoci ju pred ňou neraz varovala. No kto chce kam... Na radosť celej rodiny sa Cansu naozaj rýchlo zotavuje. No či to tak ostane aj po tom, čo jej konečne povedia celú pravdu, to je zatiaľ vo hviezdach... Asu navrhne Maide naozaj odporný plán na rozdelenie Dilary a Haruna – rozhodnú sa použitím falošného mobilu, napísaného na Haruna, nafingovať nepatričnú konverzáciu medzi ním a jeho švagrinou!

Hazal sa veľmi trápi kvôli Cansu. Keby tak mohla urobiť viac, keby mohla napraviť, čo v minulosti pokazila... Ešteže má Mithata (Sarp Can Köroğlu), ktorému bezhranične dôveruje. Ibaže Mithat má tiež svoje tajomstvá, a nie práve malé – a jedným z nich je, že práve on je ten tajomný hacker, ktorý pomáha Selme (Sinem Öztürk)! Asuman nechápe, že všetci pred Cansu stále taja, že prišla o bábätko. No na škriepky s Dilarou v tejto veci nemá čas, pretože nastal čas na plán P – spolu s diabolskou Maide totiž práve rozohrali mimoriadne krutú hru s Dilarinými citmi, ktorej cieľom je presvedčiť ju, že jej Harun zahýba s jej vlastnou sestrou! A podarí sa im to nečakane ľahko, v podstate „na prvý šup“ – nepochybne aj vďaka Cihanovi, ktorý práve dnes Dilare prezradí všetko, čo sa mu podarilo zistiť o Harunových nezákonných aktivitách. Už je toho na ňu skrátka priveľa, a tak dnes vo vile po prvý raz padne slovo, ktoré už nikdy nechcela použiť... Rozvod.

Asu poriadne prestrelí, keď sa začne na Candan pozerať zvrchu. Urazená Candan ju vyhodí z domu a... Začne intenzívne premýšľať, ako najlepšie využiť Maidino priznanie, ktoré si, samozrejme, tajne skopírovala! Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) je veľmi šťastný, keď k nim Ozan (Burak Tozkoparan) privedie na návštevu Rahmiho (Civan Canova) – Cansu s Hazal totiž aspoň na malú chvíľu zabudnú na všetko ostatné...

Sledujte v utorok, 10. decembra, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na