DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 235. a 236. epizóda

11. 12 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 235. a 236. epizóda
Vymenené životy: 235. a 236. epizóda Foto: Global Agency

Asu sa podarí zistiť, čo stálo na vytrhnutých stránkach v Harunovom denníku a odhalí tak sestrino najväčšie tajomstvo!

Rodina, žiaľ, tak dlho čaká na vhodnú chvíľu, aby Cansu (Leyla Tanlar) povedala pravdu, že sa stane, čo sa stať muselo – dozvie sa to nešťastnou náhodou. Nuž a Čierneho Petra si vytiahne, ako inak, smoliarka Keriman (Nursel Köse)... Maide (Hümeyra Akbay) temer zošalie, keď pri hrobe Ayşe (Şükran Ovalı) zbadá muža, ktorého nenávidí ešte viac, než Cihana (Erkan Petekkaya) – jeho otca Rahmiho (Civan Canova)! Kým jej a Harunovi (Barış Falay) muži horúčkovito prehľadávajú celý Istanbul, Rahmi zájde v sprievode Cihana, Ozana (Burak Tozkoparan) a Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu) na políciu a udá sa... Cihan zneistie, keď na policajnej stanici natrafia na Mithata (Sarp Can Köroğlu). Jeho neveľmi presvedčivej výhovorke, že prišiel nahlásiť, že ho vykradli, totiž neverí ani za mak! Hatice (Güneş Hayat) sa vôbec nepáči, že z Maide je zrazu opäť tá pomstychtivá, nezmieriteľná a neuveriteľne krutá fúria ako kedysi. Asu (Mine Tugay) sa podarí zistiť, čo stálo na vytrhnutých stránkach v Harunovom denníku a odhalí tak sestrino najväčšie tajomstvo! To však nie je všetko... Krátko nato totiž pred vilou stretne pána v rokoch, ktorý ju považuje za Dilaru (Ebru Özkan) a vyzradí jej tak ďalšie šokujúce tajomstvo týkajúce sa jej nenávidenej sestry... Nič netušiaca Dilara je práve so svojím právnikom na predrozvodovom stretnutí s Harunovým advokátom, keď do vily vniknú maskovaní muži, dôkladne prehľadajú každý kút, spútajú nešťastnú Emine a... Unesú malého Alaza (Ömer Faruk Yüksek)!

Zásah špeciálnych jednotiek v jednom z Harunových domov, žiaľ, nemá želaný účinok – nie je v ňom totiž ani majiteľ, ani malý Alaz... No kým sa Cihan, Ozan a Yıldırım spamätávajú zo šoku, nič netušiacemu Harunovi sa zrúti celý svet, keď ho zničená Dilara začne úpenlivo prosiť, aby jej vrátil synčeka... Pretože až doteraz o jeho únose ani len netušil! V tejto špinavosti totiž nemá prsty – ale svoj podiel viny áno, a preto aj celkom presnú predstavu o tom, kto to má na svedomí! Potvora Asuman pred pánom Ekremom (İlhan Şeşen) predstiera, že je svoja sestra, aby sa dozvedela úplne všetky detaily o jeho zakázanej láske k ich nebohej mame. To, kým naozaj je, mu prezradí až po tom – a zahrá nechutné divadielko, ako veľmi jej na sestre záleží a ako sa ju len snaží chrániť! Keď sa Cihan od Dilary dozvie, kto podľa Haruna stojí za únosom ich syna, obráti sa na muža, o ktorom si je síce istý, že skrýva nejaké veľké tajomstvo, no ktorý zároveň už neraz dokázal, že dokáže zázraky – na Mithata. Sudca rozhodne, že pán Rahmi smie byť po zaplatení kaucie súdený na slobode.

Aby sa Cansu čo najrýchlejšie vyrovnala so stratou bábätka a boľavou prognózou že už možno nikdy nebude mať ďalšie dieťa, zbalí všetky detské vecičky do dvoch tašiek a spolu s Denizom (Ceyhun Mengiroğlu) ich odnesie do najbližšieho detského domova. Pohľad na toľkých opustených drobčekov, ktorých ich rodičia nechcú, však neprospeje ani jednému z nich...

Sledujte v stredu, 11. decembra, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na