DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 249. a 250. epizóda

08. 01 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 249. a 250. epizóda
Vymenené životy: 249. a 250. epizóda Foto: Global Agency

Hazal stále trápi rozchod s Mithatom, Dilaru pochybnosti o manželstve, Ozana obavy z mafie, nuž a Cihana strach o... V podstate o všetkých!

Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) a Mithat (Sarp Can Köroğlu), ktorí sú obaja veľmi nešťastní kvôli problémom s láskou, spolu zájdu na drink. Ani jednému sa totiž domov veľmi nechce a obaja sa potrebujú s niekým porozprávať. No Mithat to má predsa len o čosi ťažšie – nemôže totiž priateľovi povedať pravdu. Nemôže ju povedať nikomu... Özkan (Tolga Tekin) je dojatý, že sa Hazal (Alina Boz) tak veľmi snaží nájsť si k nemu a jeho rodine cestu. Dokonca kúpila darčeky preňho, malého Cana i Keriman (Nursel Köse)! Deniz má pocit, že sa zblázni, keď po návrate domov zistí, že Dilara (Ebru Özkan) bez toho, aby sa s kýmkoľvek poradila a domyslela svoj čin do dôsledkov, priviedla do jeho domu malého Emreho. Znovu sa s Cansu (Leyla Tanlar) pochytia – a ona ho znovu vyhodí z domu. Lenže tentoraz sa Deniz možno už nevráti! Candan (Ahu Yağtu) a Asuman (Mine Tugay) sú prekvapené, že za ich tajomným pozvaním do vychyteného klubu stojí Damir (Sarp Akkaya). Mithata medzičasom jeho šéf informuje, že mafián Damir získal podiel v Harunovej (Barış Falay) firme i turecké občianstvo a zmenil si meno na Demir! Šokovaná Hazal po rozhovore so znepokojenou Keriman najprv zalarmuje otca a brata (Burak Tozkoparan) a spolu sa ponáhľajú za Cansu a Dilarou, ktoré sa obe správajú ako vyšinuté. No na to, čo sa v rodine skutočne deje, nie je nik z nich vôbec pripravený...

Cihan (Erkan Petekkaya) a Deniz sú zdesení z problémov, do ktorých ich svojím neuváženým činom Dilara dostala. Obaja totiž vedia, že hoci Cansu pred tým zatvára oči, štátu nik neujde a že jedného dňa im na dvere zaklope sociálka a malého Emreho, ktorý je papierovo stále synom tých, čo ho tak hanebne predali, im jednoducho vezme! Ozan, Hazal a Özkan, s ktorými krátko nato všetko preberú, sú, žiaľ, rovnako bezradní ako oni... Keďže si však nik z nich nedokáže predstaviť, že by dieťa vrátili tým odporným ľuďom, čo ho predali, Cansu si ho smie nechať. Candan a Asuman očiernia pred pánom Ekremom (İlhan Şeşen) Dilaru, aby ho zlomili a prinútili ho súdiť sa s ňou! No ich plán nevyjde, nešťastný muž je totiž rozhodnutý radšej sa znovu pokúsiť o rozhovor s dcérou, ktorá ho považuje za klamára a prospechára, akoby sa mal znížiť k takej špinavosti, ako je súd s vlastnou krvou. Akoby na rodinu Gürpınarovcov ktosi zoslal ničivú kliatbu – nik z jej členov totiž dnes nie je naozaj šťastný... Hazal stále trápi rozchod s Mithatom, Dilaru pochybnosti o manželstve, Ozana obavy z mafie, ktorá ide po krku jeho tete a expriateľke, nuž a Cihana strach o... V podstate o všetkých!

Hoci Selma (Sinem Öztürk) a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) nechápu, prečo Cihan nepochybuje o tom, že Harun urobí hoc aj nemožné, aby Ozana ochránil, ukáže sa, že má pravdu. No dôvody si Cihan nechá pre seba. Damir odpočúva nielen Haruna, ale i všetkých jeho spolupracovníkov, a tak je zrejme len otázkou času, kedy odhalí Selmino krytie!

Sledujte v stredu, 8. januára, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na