DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 251. a 252. epizóda

09. 01 2020 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 251. a 252. epizóda
Vymenené životy: 251. a 252. epizóda Foto: Global Agency

Kým lekári horúčkovito bojujú o Dilarin život, nik z jej blízkych, žiaľ, ani len netuší, aké nešťastie ju postretlo...

V čase, keď Rahmi (Civan Canova) akurát spracúva, čo sa dozvedel od zlomeného Ekrema (İlhan Şeşen), Asu (Mine Tugay) a Candan (Ahu Yağtu) už môžu oslavovať – konečne je totiž pripravený súdiť sa... Ozanov (Burak Tozkoparan) svet sa razom ocitne v troskách, keď odpočúvanie Haruna (Barış Falay) konečne prinesie ovocie. Lenže, žiaľ, také, čo nečakal – zistí totiž, že muž, ktorého nekonečne nenávidí, je jeho otec! Po tom, čo vykoľajený konfrontuje mamu (Ebru Özkan), dôjde k tragédii. Kým lekári horúčkovito bojujú o Dilarin život, nik z jej blízkych, žiaľ, ani len netuší, aké nešťastie ju postretlo... Strach o Ozana a Dilaru, ktorí nikomu nedvíhajú telefón a nikto o nich nič nevie, prebudí v niekdajších sokoch Cihanovi (Erkan Petekkaya) a Harunovi opäť to najhoršie – zdá sa, že krátke prímerie sa definitívne skončilo! Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) sa na vlastnú päsť pokúsi vyjednávať s manželmi, ktorí Dilare predali Emreho, aby si chlapca vzali späť skôr, než sa o všetkom dozvie sociálka a zničí im všetkým životy... Pravda, ktorú sa práve dozvedel, Ozana úplne pripraví o pevnú pôdu pod nohami... Mithat (Sarp Can Köroğlu) zneistie, keď sa do spoločnosti na rokovanie o zaujímavej novej zákazke s Hazal (Alina Boz) dostaví nový klient, ktorého on, na rozdiel od expriateľky, veľmi dobre pozná, čo ho však vôbec neteší... Damir (Sarp Akkaya)!

Priepasť medzi Cansu (Leyla Tanlar) a Denizom sa neustále prehlbuje – kvôli malému Emremu. Čím viac sa totiž Cansu na chlapčeka upína, tým viac sa vzďaľuje svojmu mužovi! Jej najbližšou osobou je dnes, možno tak trochu paradoxne, teta Keriman (Nursel Köse), ktorú dokonca najme ako synčekovu novú opatrovateľku. Keďže Özkan (Tolga Tekin) začal pracovať pre pašerákov diamantov, z ktorých sa medzičasom vykľuli i obchodníci so zbraňami, vymyslí si dosť úbohú výhovorku pre najlepšieho kamaráta Engina (Ayhan Bozkurt), aby si oňho nerobil starosti – vraj pomáha akémusi kamarátovi viesť kvetinárstvo...! Cihan už začína byť naozaj vážne znepokojený, pretože Dilara a Ozan sa stále neozvali nikomu z rodiny a nik o nich nemá žiadne správy. Yıldırımovi (Ertuğrul Postoğlu) sa zdá, že reaguje prehnane, pretože nepozná pravdu. Tú mu však ani Cihan, ani Rahmi zatiaľ nemôžu povedať. A tak s ním Rahmi preberie aspoň tú druhú záležitosť, ktorá mu nedá spávať... Historku pána Ekrema a jeho spojenie s Candan a Asuman! Keďže mu ani Mithat nedvíha telefón, Cihan navštívi Selmu (Sinem Öztürk) a požiada ju opäť o pomoc - aby jej kamarát hacker skúsil zistiť všetko o jeho exmanželke a synovi. Lenže Alfa je offline, a tak mu Selma prisľúbi pomôcť inak – využitím vplyvného kontaktu na polícii!

Pod obraz spitý Ozan na seba púta prílišnú pozornosť vo vychytenom nočnom klube. Evidentne mu ide o to sa s niekým pobiť. Na jeho veľkú smolu si ho však na príkaz prevádzkara poriadne podajú vyhadzovači, ktorí ho temer prizabijú...

Sledujte vo štvrtok, 9. januára, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na