Vymenené životy cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 261. a 262. epizóda

17. 01 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 261. a 262. epizóda
Vymenené životy: 261. a 262. epizóda Foto: Global Agency

Obálka s Damirovými trestnými záznamami sa k Hazal, žiaľ, nikdy nedostane – jeho pobočníčka ju totiž včas odchytí...

Harunov (Barış Falay) výsluch, nech už si od neho polícia sľubovala čokoľvek, nevynesie na svetlo nič nové. No niečo dôležité sa predsa len stane... Harun je práve na odchode, keď polícia privedie Ozana (Burak Tozkoparan), čerstvo zatknutého za jazdu pod vplyvom alkoholu! Cihan (Erkan Petekkaya) privedie Cansu (Leyla Tanlar) k Dilare (Ebru Özkan) - a keďže Dilara nie je slepá a všimne si, že s ich dcérou niečo nie je v poriadku, Cihan musí s pravdou von... Správa, že sa Cansu pokúsila o samovraždu a že ju Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) opustil, Dilaru zrazí na kolená – a na pokoji a vyrovnanosti jej rozhodne nepridá ani Harunov žiarlivý výstup po návrate domov, keď zistí, že je u nich Cihan... Na Rahmiho (Civan Canova) zdesenie sa Ozan neutápa len v sebaľútosti, ale i v hektolitroch alkoholu a všetko svoje pohŕdanie a nenávisť rovným dielom delí medzi oboch svojich otcov. No starý otec jeho hnev prepojí s vlastným a nešťastnou poznámkou ho presmeruje na Dilaru! Zdá sa, že z celej rodiny je dnes naozaj šťastná len Hazal (Alina Boz) – hoci to totiž neplánovala, zamilovala sa do Damira (Sarp Akkaya)...

Hneď zrána si Özkan (Tolga Tekin) a Keriman (Nursel Köse) opäť vojdú do vlasov – a ako obvykle, kvôli úplnej hlúposti! Záplavu zbytočných podpichovaní a urážok zastaví až boľavá pravda, ktorú Keriman pred bratom zatiaľ tajila – že Cansu je úplne na dne, pretože ju opustil Deniz... Harun je šokovaný, keď mu Çağatay (Serdar Yıldırım) ukáže fotografie, ktoré urobili chlapi, ktorých poveril sledovaním Damira. Na drvivej väčšine z nich je totiž v spoločnosti Hazal, s ktorou evidentne chodí!

Cihan s Yıldırımom (Ertuğrul Postoğlu) navštívia Damira a navrhnú mu odkúpenie podielov, ktoré naňho nedobrovoľne prepísal Harun. A sotva vytiahnu päty z jeho podniku... Dorazí sám Harun!

Keď sa Dilara dozvie, že sa s ňou pán Ekrem (İlhan Şeşen) chce súdiť kvôli otcovstvu, hneď jej napadne, že je to iste len nejaká ďalšia špinavá hra jej podarenej sestry Asuman (Mine Tugay). Aj preto ani za máčny mak neverí výsledkom testov DNA, ktoré jej Asu ukáže a podľa ktorých pán Ekrem skutočne je jej biologický otec! Özkana na smrť vydesí, keď pred domom zazrie dvojicu zabijakov, ktorí tu rozhodne nie sú náhodou a neprišli ani na zdvorilostnú náladu! Našťastie má Keriman ukrytú malú finančnú rezervu a môžu tak aj s malým Canom narýchlo odísť do hotela, lebo inak... Harun je po rozhovore s Damirom úplne bezradný a začína podliehať panike. Ešteže aspoň Çağatayovi napadne, čo treba urobiť ako prvé - dať Hazal anonymne vedieť, čo je jej nový priateľ vlastne zač! Özkan sa zo strachu o rodinu rozhodne pre radikálny krok – chce čo najskôr predať byt a so sestrou a synčekom sa odsťahovať niekam poriadne ďaleko!

Obálka s Damirovými trestnými záznamami sa k Hazal, žiaľ, nikdy nedostane – jeho pobočníčka ju totiž odchytí hneď po doručení do jej kancelárie a odnesie ju skôr, než si ju Hazal vôbec stihne všimne! Harun chce Cihana varovať pred Damirom a povedať mu o jeho vzťahu s Hazal, no nič netušiaci Cihan je, žiaľ, práve mimo firmy na pracovnom obede s Yıldırımom, Ozanom, Mithatom (Sarp Can Köroğlu) a... Damirom! Cansu (Leyla Tanlar) stále viac podlieha žiaľu a hysterickej sebaľútosti, ktoré ju úplne ochromujú. Pohľad na ňu Dilare trhá srdce a napĺňa ho beznádejou, strachom a veľkými obavami.

Harun sa zúfalo ponáhľa na miesto Cihanovho rokovania, pretože cíti v kostiach, že Damir chystá niečo naozaj, naozaj zlé. A nanešťastie sa nemýli...

Sledujte v pondelok, 20. januára, o 22.35!

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na