Vymenené životy cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 265. a 266. epizóda

22. 01 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 265. a 266. epizóda
Vymenené životy: 265. a 266. epizóda Foto: Global Agency

Hazal poriadne zaskočí, keď sa jej otec spýta, čo ju spája s nebezpečným mafiánom Damirom. Začne detinsky zatĺkať...

Navzdory Rahmiho (Civan Canova) protestom a nepochopeniu sa zlomený Ozan (Burak Tozkoparan) vyberie naposledy sa rozlúčiť s Harunom (Barış Falay). Pohrebu sa z najbližšej rodiny okrem neho a Çağataya (Serdar Yıldırım) zúčastnia len Dilara (Ebru Özkan) a Hazal (Alina Boz) - malý Alaz (Ömer Faruk Yüksek) ešte o otcovej smrti nevie, Cansu (Leyla Tanlar) sa pre nekontrolovateľný tras rozhodne radšej ostať doma a Cihan (Erkan Petekkaya) má zase osobné dôvody, prečo skrátka nemôže ísť... No vzdať Harunovi poslednú úctu prídu nielen jeho muži a známi, ale z úcty k pozostalým aj Özkan (Tolga Tekin), Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu), Bahtiyar (Bahtiyar Demir) a vezme Azmi (Yaşar Kara). Rahmi a Asuman (Mine Tugay) sa ani len neukážu... Až večer po modlitbách za zosnulého, keď všetci odídu a do Dilarinej spálne vojde malý Alaz s otázkou „Kde je ocko?“, obranná hrádza, ktorá ju držala na nohách sa zrúti ako domček z karát, ochromujúci žiaľ ju plnou silou zrazí na kolená a jej tvár sa po prvý raz od Harunovej smrti zaleje horúcimi slzami.

Nešťastného Ekrema (İlhan Şeşen) sa veľmi dotkne, keď ho polícia predvedie na výsluch ako nejakého zločinca, pretože jeho dcéra, stále neveriac pravde, naňho podala trestné oznámenie pre podozrenie z podvodu. Damir (Sarp Akkaya), ktorý sa zjavne naozaj úprimne zamiloval do Hazal, je rozhodnutý povedať jej úplne všetko o svojej temnej minulosti. Začne tým, že jej prezradí svoje pravé meno...

Asu temer zošalie, keď sa na ňu zavesia mafiáni, ktorí zavraždili Candan (Ahu Yağtu). No oveľa viac ju vykoľají to, čo vzápätí zistí o Damirovi!

Asuman temer z nôh spadne, keď zistí, že sa jej milenec Damir stretáva s Hazal. Poriadne ju to rozzúri, preto si nič netušiacich zaľúbencov odfotí a fotku obratom pošle Cihanovi, pretože vôbec nepochybuje o tom, že on už bude vedieť, ako s týmto absurdným vzťahom skoncovať! Všetci vo vile sú rovnako bezradní ako Dilara, keď sa malý Alaz stále dožaduje ocka a pýta sa, kedy už príde... Ešteže má chlapča tetu Keriman (Nursel Köse), ktorá ho vždy dokáže priviesť na iné myšlienky! Cansu upadá do stále hlbšej depresie – má pocit, že kvôli svojej chorobe už nie je plnohodnotný človek, pretože nemôže robiť všetko, čo zdraví ľudia áno. Dilara sa jej preto rozhodne dokázať opak a nájsť jej prácu, ktorá ju bude napĺňať... Hazal poriadne zaskočí, keď sa jej otec spýta, čo ju spája s nebezpečným mafiánom Damirom. Začne detinsky zatĺkať – prisahá, že ho temer vôbec nepozná, nikdy sa s ním na jeho jachte nestretla a že tá fotka je určite nejaká fotomontáž!

Ozanovo nevypočítateľné správanie začína Rahmimu robiť stále väčšie starosti. Hoci Damir temer od slova do slova zopakuje Hazalinu historku o fotomontáži, Cihan ho varuje, že ak sa odváži priblížiť sa ku komukoľvek z jeho blízkych... Podá si ho! Asu razom prejde dobrá nálada, keď sa u nej objaví Damirova pobočníčka s nezvratným dôkazom, že to práve ona poslala Cihanovi tú prekliatu fotku...

Özkanovi (Tolga Tekin) sa v poslednej chvíli podarí zachrániť Enginovi (Ayhan Bozkurt) krk – no vážne tým ohrozí ten svoj... Engin preto zavolá Cihanovi a povie mu úplne všetko, čo vie!

Sledujte v stredu, 22. januára, o 22.35!

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na