Vymenené životy cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 267. a 268. epizóda

23. 01 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 267. a 268. epizóda
Vymenené životy: 267. a 268. epizóda Foto: Global Agency

Znepokojený Cihan cíti v kostiach, že sa s Ozanom niečo deje - no ani len netuší, aké zlé to naozaj je...

Özkan (Tolga Tekin) zúri, keď zistí, že jeho podarená sestra Keriman (Nursel Köse) aj s malým synčekom Canom sú vo vile, lebo Cihan (Erkan Petekkaya) už o všetkom vie. Preto ihneď zavolá Rahmimu (Civan Canova), aby ho varoval a dohodnú sa, že za ním hneď príde – netušiac, že Cihan tam už naňho netrpezlivo čaká. Z trojice sprisahancov už tak chýba len Ozan (Burak Tozkoparan), ktorý sa po Harunovej (Barış Falay) smrti noc čo noc spíja v pochybnej spoločnosti a strmhlav sa rúti do obrovských problémov... Hazal (Alina Boz) si plnými dúškami užíva zakázanú Damirovu (Sarp Akkaya) lásku, ktorý ju rozmaznáva tak, ako nikto predtým – záplavy kytíc, množstvo prekvapení a romantické vyznania ako z veľkej knihy! Na Cihanov príkaz Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) s Azmim (Yaşar Kara) vezmú Rahmiho a Özkan na políciu, na výsluch.

Kým podgurážený Ozan si užíva neviazanú a potenciálne veľmi nebezpečnú zábavu so svojím novým známym Yavuzom, Hazal prežíva nádherný večer s Damirom... Polícii sa vďaka informáciám od Özkana, hoci trochu popletených a kostrbatých, no v jadre správnych, podarí úspešný záťah proti mafiánom, ktorých prichytia priamo pri čine - a keď mu ukážu zábery z akcie, bezpečne identifikuje aj nového mafiánskeho šéfa Merta!

Nešťastnú Dilaru (Ebru Özkan) medzičasom obrovský smútok pohltí natoľko, že už nezvláda ani bežný život – úplne sa poddá zúfalstvu a beznádeji. Cansu (Leyla Tanlar) má o ňu panický strach, preto zavolá otcovi...

Keď Özkan (príde ráno do servisu, nenapadne mu nič lepšie, ako si naozaj dosť necitlivo vystreliť z na smrť vystrašeného Engina (Ayhan Bozkurt). No jeho najlepšieho kamaráta viac vydesia Özkanove plány odteraz sa intenzívne venovať boju so zločinom! Damirova pobočníčka sa nie celkom bezdôvodne obáva, že ho jeho láska k Hazal oslabuje a robí zraniteľným... Dilara vynaloží temer nadľudské úsilie, aby si Cansu opäť trochu verila a stala sa novou posilou v jej spoločnosti. Nanešťastie však Cansu nedokáže prestať myslieť na svoj hendikep a už pri prvých ťažkostiach sa úplne položí. Cihana poriadne znepokojí, keď zistí, aké obrovské množstvo peňazí Ozan v uplynulých týždňoch vybral zo svojho účtu. Cíti v kostiach, že sa niečo deje, no ani len netuší, aké zlé to naozaj je. Akú-takú predstavu však už má Rahmi, ktorý v jednom z hráčskych brlohov zazrie vnuka pri pokrovom stole!

Po Asuman (Mine Tugay) si príde polícia - kvôli výpovedi vo veci Halilovej vraždy... Dilara a Cihan pozvú do vily Cansuinho lekára a mladú pacientku, ktorá je dnes vďaka experimentálnej liečbe temer úplne bez príznakov. Rahmi dotlačí krehkého Ekrema (İlhan Şeşen) k niečomu, čo vlastne ani nechcel urobiť a s čím stále nie je celkom stotožnený – aby celoštátnej televízii poskytol exkluzívny rozhovor o tom, prečo sa súdnou cestou domáha prijatia od dcéry, ktorá mu ani nevie prísť na meno...

Po záplave Asuiných hlúpych klamstiev, z ktorých ho už bolia uši, sa Cihan pokúsi bývalej švagrinej elegantne zbaviť. No keďže pritom vyjdú najavo nečakané nové skutočnosti, musí improvizovať – a to naozaj nečakaným spôsobom!

Sledujte vo štvrtok, 23. januára, o 22.30!

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na