DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 272. epizóda

02. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 272. epizóda
Vymenené životy: 272. epizóda Foto: Global Agency

Keď Cihan natrafí na vydesený hlúčik okolo malého chlapčeka v bezvedomí, nedokáže nepomôcť...

Dilara (Ebru Özkan) a Cihan (Erkan Petekkaya) sú v šoku, keď sa pri čítaní Harunovho (Barış Falay) závetu dozvedia, že kým všetok svoj ostatný majetok odkázal rovným dielom manželke a malému Alazovi (Ömer Faruk Yüksek), celý jeho podiel vo firme patrí... Ozanovi (Burak Tozkoparan)! Cihan chce predísť najhoršiemu – spojenectvu Ozana s Damirom (Sarp Akkaya) -, preto sa pokúsi dohodnúť sa s Damirom o odkúpení jeho podielov. No nepochodí, a tak zamieri do Enginovej (Ayhan Bozkurt) dielne, za Ozanom... Cestou tam však natrafí na vydesený hlúčik okolo malého chlapčeka v bezvedomí a keďže nedokáže len tak si ísť po svojom a nepomôcť, stratí veľa času, ktorý, žiaľ, jeho protivník dokonale využije. Takže keď sa Cihan konečne stretne s Ozanom... Je už neskoro.

Jedinou útechou pre Cihana tak je, že úbohé chlapčiatko je v poriadku - a že z jeho pôvabnej učiteľky sa prekvapivo vykľuje Cihanova kamarátka z detstva! Kto Damira nepozná a sedel by dnes na Ozanovom mieste priamo pred ním, zrejme by tiež uveril jeho tvrdeniu, že sám seba vníma ako napraveného hriešnika... A preto druhú šancu dokázať, čo vie, ponúka aj jemu. A ani Dilara, ani Cihan, nech už si o tom myslia čokoľvek, proti tomu nič nezmôžu!

Zdá sa, že Rahmi (Civan Canova) naozaj nemá chrbtovú kosť. Nebyť totiž Cihanovho nečakaného telefonátu, bez hanby by sa znova vrátil do života úbohého Ekrema (İlhan Şeşen) – a len a len pre vlastný prospech...

Sledujte v stredu, 3. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na