DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 274. epizóda

04. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 274. epizóda
Vymenené životy: 274. epizóda Foto: Global Agency

Cihanovi zrazu ako kúsky akejsi skladačky do seba zapadne všetko to, čo dodnes nedávalo žiadny zmysel!

Ozan (Burak Tozkoparan) zjavne nemá ani najmenšie tušenie, akému diablovi sa upísal, keď súhlasil, že bude Damirovým (Sarp Akkaya) spoločníkom. No Özkan (Tolga Tekin) akú-takú predstavu získa už v prvý deň, keď sa pokúsi spriateliť sa s Damirovým ochrankárom Şahinom (Hasan Şahintürk) a tvrdo narazí! Hazal (Alina Boz) poriadne zaskočí, keď ju navštívi otec (Erkan Petekkaya) a zdôverí sa jej s obavami kvôli partnerstvu Ozana a Damira. Nemala totiž o ňom ani len tušenia... A to je o dôvod navyše, prečo otcovi nepovedať o svojom rýchlo napredujúcom vzťahu s Damirom! Na jej veľkú smolu však udalosti zrejme už onedlho naberú veľmi rýchly spád, pretože niekdajšia Damirova pravá ruka už dala echo médiám! Rahmiho (Civan Canova) návšteva Ekrema (İlhan Şeşen) natoľko rozruší, že skončí v nemocnici. Pre akútny nedostatok krvi jeho skupiny mu, žiaľ, nemôžu dať transfúziu, bez ktorej zase nemôže dostať ďalšiu dávku chemoterapie. Prekvapivo sa však ukáže, že vhodnú skupinu má... Rahmi!

Nielen Dilaru (Ebru Özkan) maximálne znepokojí, keď médiá prinesú správu o novom luxusnom aute Hazal. Cihan sa o tom pokúsi s dcérou porozprávať, no rýchlo pochopí, že mu klame - a zrazu ako kúsky akejsi skladačky do seba zapadne všetko to, čo dodnes nedávalo žiadny zmysel! Potrebuje už len nevyvrátiteľný dôkaz, že Hazal chodí s Damirom, preto Azmiho (Yaşar Kara) požiada, aby dal do jej auta sledovacie zariadenie. Cansu (Leyla Tanlar) je novou prácou vychovávateľky nadšená, vďaka nej akoby na svoju chorobu úplne zabudla.

Hazal si vybije zlosť na výnimočne nevinnej Asuman (Mine Tugay), pretože si myslí, že fotky médiám prihrala ona. A keďže si to myslí aj Damir, Asu len zázrakom nepríde o život! No niekto iný také šťastie mať nebude...

Sledujte v pondelok, 8. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na