DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 275. epizóda

08. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 275. epizóda
Vymenené životy: 275. epizóda Foto: Global Agency

Hazal je ako zajatkyňa trpiaca štokholmským syndrómom, ktorá miluje svojho väzniteľa – vidí len to, čo chce vidieť!

Hoci Cihan (Erkan Petekkaya) už tušil, čo ho na konci jeho pátrania asi čaká, predsa len ho sklame a hlboko raní, keď Hazal (Alina Boz) prichytí s Damirom (Sarp Akkaya)! Dcérine slzy a chabé pokusy ospravedlniť sa a vysvetliť mu, že jej priateľa vôbec nepozná a že ho ľúbi, situáciu len zhoršia... Keď Cihan kričí a rozdáva rany, ide z neho strach, no keď od ťažko potláčanej zúrivosti temer šepká alebo mlčí, pôsobí ešte desivejšie! Nanešťastie však ani jeho hnev, ani zdesenie a odpor v Dilariných (Ebru Özkan) očiach, Hazal neprinútia otvoriť oči a čeliť pravde. Je totiž skalopevne presvedčená o tom, že ona jediná pravdu pozná - a všetci ostatní sa mýlia! Cihan požiada Azmiho (Yaşar Kara) a Bahtiyara (Bahtiyar Demir), aby Hazal strážili ako oko v hlave a pre jej vlastné bezpečie jej nedovolili opustiť vilu... Cansu (Leyla Tanlar) sa pokúsi so sestrou normálne porozprávať a utešiť ju, no je to veľmi ťažké, pretože Hazal je ako zajatkyňa trpiaca štokholmským syndrómom, ktorá miluje svojho väzniteľa – vidí len to, čo chce vidieť!

Damir bez Hazal šalie. Keby mohol, Cihana by hneď zabil, len aby sa k nej mohol dostať. No keďže to zatiaľ nie je možné, rozhodne sa využiť Asuman (Mine Tugay), ktorej v podstate nedá na výber – buď totiž splní, čo od nej chce, alebo ju skrátka zabije! Keriman (Nursel Köse) má strach, pretože odkedy Özkan (Tolga Tekin) pracuje pre Ozana (Burak Tozkoparan), doma ho temer nevídať. Dokonca ani teraz, keď je malý Can chorý! Dilara sa márne snaží udobriť sa s Hazal, ktorá sa pred ňou uzavrela a tvrdohlavo sa odmieta znovu otvoriť...

Ťažko povedať, kto je znepokojený viac – či Cihan, keď zistí, že jeho otec (Civan Canova) sa ktovieprečo stále stretáva s Ekremom (İlhan Şeşen), alebo Rahmi a Keriman, keď sa dozvedia, s akým mužom chodí Hazal!

Sledujte v utorok, 9. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na