DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 277. epizóda

10. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 277. epizóda
Vymenené životy: 277. epizóda Foto: Global Agency

Hazal podstrčí Asu svoj občiansky preukaz – aby Damir mohol zariadiť všetky potrebné oficiality na svadbu!

Ozanovi (Burak Tozkoparan) sa práve v pokri mimoriadne darí, keď sa v herni objaví Rahmi (Civan Canova) a pokúsi sa ho na Cihanovu (Erkan Petekkaya) žiadosť odhovoriť od nezmyselného hazardu. No, ako sa dalo čakať, nepochodí... Damira (Sarp Akkaya) od sna o spoločnej budúcnosti s Hazal (Alina Boz) neodradí ani to, že ju jej blízki nonstop strážia vo vile. Práve naopak, horúčkovito pripravuje všetky náležitosti na sobáš! Cihanovi sa napokon podarí vyštvať Ozana z herne naozaj nečakanou taktikou – pridá sa k hre! Özkan (Tolga Tekin) má výčitky svedomia, že nechal Engina (Ayhan Bozkurt) v štichu, aby mohol byť nablízku Ozanovi, preto mu aspoň trochu prispeje na chod dielne, kým si nájde nejakého pomocníka, keďže sám na všetku tú prácu nestačí. Cihan sľúbi Asuman (Mine Tugay), ktorá pred ním zahrá trápne divadielko, aká je zúfalo opustená, že sa pokúsi presvedčiť Dilaru (Ebru Özkan), aby jej odpustila. Dilara však o zmierení nechce ani len počuť. O to ťažšie nesie, že Hazal, ktorá sa pred ňou a otcom úplne uzavrela, zavolá do vily práve Asu!

Keď sa Cihan dozvie, že skupinke žiakov v škole, kde pracujú Eda s Cansu (Leyla Tanlar), zrušili štipendium a oni tak už viac nebudú môcť študovať, nedokáže sa len tak prizerať toľkej neprávosti a zasiahne. Hazal využije chvíľku, keď sa mama musí postarať o malého Alaza (Ömer Faruk Yüksek), a podstrčí Asu svoj občiansky preukaz – aby Damir mohol zariadiť všetky potrebné oficiality na svadbu!

Keď Keriman (Nursel Köse) ochorie, Özkan sa musí postarať o ňu a malého Cana, a tak Ozan ostane bez dozoru. Nanešťastie stačí jediný odviazaný večer v nesprávnej spoločnosti, aby sa jeho život zmenil na nepredstaviteľné peklo...

Sledujte vo štvrtok, 11. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na