DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 279. epizóda

15. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 279. epizóda
Vymenené životy: 279. epizóda Foto: Global Agency

Keď si Cihan konečne zapne telefón a nájde x zmeškaných hovorov od Dilary, hneď tuší, že je zle...

Cihan (Erkan Petekkaya) má panický strach, aby Ozanove (Burak Tozkoparan) testy predsa len nepreukázali prítomnosť nejakej drogy – koniec koncov, keď už si jeho syn z tej prekliatej noci nič nepamätá, možno zabudol i na to, že si niečo vzal... O tragédii, ktorá sa práve teraz odohráva len o pár kilometrov ďalej, zatiaľ ani on, ani Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) nič nevedia – že polícia zatkla Dilaru (Ebru Özkan) a Rahmiho (Civan Canova) za pokus o vraždu Damira (Sarp Akkaya), priamo počas jeho svadby s Hazal (Alina Boz)! Özkan (Tolga Tekin) zúri, pretože odkedy je Keriman (Nursel Köse) chorá, je ženou v domácnosti on – varí, perie, stará sa o malého Cana... O tom, čo postretlo jeho šéfa Ozana zatiaľ nemá ani najmenšie tušenie! Keď Engin (Ayhan Bozkurt) zistí, že Özkan zdúchol z domu, lebo sa mu nechce starať o chorú sestru, poriadne mu vyčistí žalúdok! Keď si Cihan konečne zapne telefón a nájde x zmeškaných hovorov od Dilary, hneď tuší, že je zle a zavolá jej – a zažije ďalší veľký šok v priebehu dvoch dní!

Keďže Rahmiho priznanie je v rozpore s výpoveďami svedkov, ktorí ako strelca identifikovali Dilaru, až do vyhodnotenia všetkých relevantných dôkazov polícia posadí za mreže oboch. Cihan sa na uplakanú Hazal v svadobných šatách nedokáže ani len pozrieť... Cansu (Leyla Tanlar) zatiaľ o ničom nevie, pretože jej nik z rodiny nedvíha telefón. Nechce však byť teraz sama, preto do vily pozve Edu. Jej nezdravo ambiciózna mama si to, samozrejme, vysvetlí po svojom.

Asuman (Mine Tugay) je sama prekvapená, ako úprimne sa teší, keď Şahin (Hasan Şahintürk) prijme jej pozvanie na večeru. Všetka romantika je ale razom fuč, keď jej povie, čo sa stalo na svadbe...

Sledujte v utorok, 16. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na