DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 280. epizóda

16. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 280. epizóda
Vymenené životy: 280. epizóda Foto: Global Agency

Rahmi, ktorý to berie ako pokánie za všetky svoje hriechy, sa rozhodne vziať pred súdom celú vinu na seba...

Sotva Keriman (Nursel Köse) vyzdravie, škaredo sa jej vypomstí, ako si nedávno vystrelila z Özkana (Tolga Tekin), keď ho na smrť vystrelila predstieraním, že sa malý Can kamsi stratil – tentoraz sa totiž to úbohé chlapča stratí naozaj! Kým sa jeho teta handrkuje s ostatnými ženami na trhovisku, on sa prikmotrí k skupinke okoloidúcich detí s balónikmi a odíde spolu s nimi... Şahin (Hasan Şahintürk), ktorý spolu s Asuman (Mine Tugay) čaká pred jednotkou intenzívnej starostlivosti na nové správy o Damirovi (Sarp Akkaya), si ako prvý všimne, že sa jeho šéf po náročnej operácii pomaly preberá. Jeho prvé, ešte trochu rozostrené myšlienky patria Hazal (Alina Boz)... Keriman zatiaľ pred Özkanom tají, že sa malý Can stratil. O to viac ju rozhodí, keď jej brat zavolá s tým, že sa majú ponáhľať, pretože ich chce poobede vziať do cirkusu! V škôlke medzičasom zistili, že si z výletu priviezli o jedno dieťa navyše, no sú bezradní – keďže chlapča nerozpráva, nemajú ani najmenšie tušenie, ako ho vrátiť jeho rodine, ktorá ho už iste zúfalo hľadá!

Po dohode s Cihanom (Erkan Petekkaya) sa Rahmi (Civan Canova), ktorý to berie ako pokánie za všetky svoje hriechy, rozhodne vziať pred súdom celú vinu za streľbu na Damira na seba, a tak Dilaru (Ebru Özkan) prepustia na slobodu a jeho odsúdia na 13 rokov väzenia! Keriman má opäť raz viac šťastia ako rozumu – jedna z učiteliek totiž donesie spiaceho Cana práve na policajnú stanicu, kde už pár hodín vyplakáva! No keďže nemá ako dokázať, že sú príbuzní, musí sa voľky-nevoľky predsa len priznať bratovi...

Hazal uprosí Cansu (Leyla Tanlar), aby mohla použiť jej mobil, no ani to nestačí, aby sa upokojila. Chce ísť za Damirom, nech už si o tom jej blízki myslia čokoľvek!

Sledujte v stredu, 17. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na