DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 281. epizóda

17. 05 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 281. epizóda
Vymenené životy: 281. epizóda Foto: Global Agency

Ozan má zaujímavú teóriu o atentáte, pri ktorom zahynuli Harun s Mithatom, a úlohe, ktorú v ňom zrejme zohral Damir!

Cihan (Erkan Petekkaya) dá Hazal (Alina Boz) jednoznačne najavo, že v tejto situácii nemá na výber – musí sa Damira (Sarp Akkaya) vzdať, pretože inak ho buď on sám zabije, alebo bude Damir musieť zabiť jeho! Hazal sa s otcom síce vráti domov, no len preto, aby rodičom vykričala všetku svoju nenávisť a opätovne im zdôraznila, že aj keď ju budú držať pod zámkom do konca života, Damira nikdy neprestane milovať a nezabudne naňho! Nič, čo Dilara (Ebru Özkan) povie alebo urobí ju, žiaľ, neprinúti otvoriť oči. Práve naopak, stále dookola opakuje to isté – že ho miluje... Özkan (Tolga Tekin) a Engin (Ayhan Bozkurt) sú v šoku, keď im Ozan (Burak Tozkoparan) povie, že Rahmi (Civan Canova) síce sedí v base za streľbu na Damira, ale je nevinný – že na seba len vzal Dilarinu vinu! No ešte viac ich prekvapia Ozanove ďalšie slová, vďaka ktorým mnohé dosiaľ nelogicky pôsobiace záležitosti zrazu začnú dávať zmysel – Ozan totiž má zaujímavú teóriu o atentáte, pri ktorom zahynuli Harun (Barış Falay) s Mithatom (Sarp Can Köroğlu), a úlohe, ktorú v ňom zrejme zohral Damir!

Pre Cansu (Leyla Tanlar) je veľmi ťažké sledovať dennodenné súboje medzi sestrou a rodičmi, ktoré nikam nevedú. Ani jedna strana nechce ustúpiť, ani jedna nie je pripravená naozaj počúvať tú druhú... Dilaru trápia obrovské výčitky svedomia kvôli Rahmimu, preto ho príde navštíviť do väzenia. Hoci spočiatku protestuje a nechce o tom ani počuť, keď ju opätovne požiada o stretnutie so svojím priateľom Ekremom (İlhan Şeşen), ktorému už neostáva veľa času a túži ju len pred smrťou aspoň raz objať, napokon privolí...

Damir príde požiadať Cihana o požehnanie, no ten sa nedá obmäkčiť a na rovinu mu povie, že ak Hazal skutočne miluje, vzdá sa jej!

Sledujte vo štvrtok, 18. mája, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na